Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

20 paź 2022
Bielizna ładna. Problemem są zwroty. Wiadomo, że biustonosz należy dobrze dopasować. Jeśli nie odpowiada, trzeba go zwrócić. To sporo kosztuje. Dobrze by było, gdyby można oddać towar tą samą drogą, którą przyszedł, np. przez paczkomat. Byłoby dużo prościej i taniej. Za transport biustonoszy, których nie kupiłam, zapłaciłam 30 zł!

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

Bardzo dobra gatunkowo, wygodna i śliczna
Zawsze zadowolona!
Biustonosze są bardzo ładne,moje pasują jak ulał.
Jest świetnym prezentem dla żony.
Od lat kupuje tylko GAIE.... nigdy się nie zawiodłam. Biustonosze są wygodne, wytrzymałe, zrobione z bardzo dobrych materiałów i nawet większy biust może wyglądać elegancko ;)
Bardzo dobra jakość materiałów i staranność wykonania. Przyzwoita trwałość wyrobów. Trochę ostatnimi czasy cena się zmieniła na gorsze ale co teraz się nie zmienia.
Starannie i estetycznie zapakowane, bardzo szybka wysyłka zamówienia,
Bielizna piękna. Natomiast ogromny problem miałam z zakupem po dodaniu bielizny do koszyka dopiero zaczęly sie schody nie można było szybko dokonać zakupu. W innych sklepach nie mialam problemu a tu nic nie działa tak jak powinno. Chciałam kupić ponownie i ponownie to samo.😒
Świetnie wykonane biustonosze! Noszę od lat! Polecam!
Wszytsko ok
Polecam. Bardzo jestem zadowolona z jakości i wyglada.