GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (3161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (15 087)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

10 maj 2024
Niestety bielizna baaardzo nie dopasowana, rozmiar mocno zaniżony.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Dziękujemy za opinie. Biustonosze mają różne konstrukcje i choć wybiera Pani swój rozmiar, przez budowę całego biustonosza, piersi ułożą się inaczej, co może sprawić wrażenie nieodpowiedniego rozmiaru. Podobnie jest w przypadku samych firm, każda firma ma swoją rozmiarówkę stąd mogą wynikać problemy.
7 maj 2024
Dzień dobry Przesyłam nie została dostarczona. Pozdrawiam
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 30.04, zostało wysłane w najbliższym dniu roboczym czyli 2.05. Niestety przez cały czas aż do dostawy 8.05. miała status "w trasie". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
Realizować zamówienie zgodnie z jego treścią.
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Dziękujemy za opinię, czy może się Pani podzielić informacją, co się stało ?
5 maj 2024
dostarczyć przesyłkę!
Odpowiedź ze sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów
Dziękujemy za opinię. Pani zamówienie z 28.04, kurier odebrał od nas 30.04. Niestety przez cały czas aż zwrotu do nadawcy 9.05. miała status "Przyjęta w oddziale InPost". Zawiodła firma kurierska która nie dostarczyła Pani paczki na czas. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację i zachęcamy do kontaktu z bok@gaia.pl byśmy mogli ustalić rekompensatę za tę sytuację.
13 kwi 2024
12 kwi 2024
5 paź 2023
27 lis 2023

Ze smutkiem stwierdzam, że niestety Polskie mają rozmiary jak wyjdzie.

Niestety miseczki nie trzymają wymiaru jedynie szybka dostawa. Zamówiłam stanik 85 J. Zapoznajcie się Państwo z rozmiarami choćby f-my Triumf i z ich wykonaniem i wyciągniecie wnioski dla siebie.
29 gru 2023
Bardzo źle uszyta miseczka. Miała być typu minimizer a sterczy jak piramidka. Nie zbiera piersi i ogólnie bardzo źle leży
20 sty 2024

Niezadowolona

Zapinania biustonosza strasznie cisną, nie są obszyte materiałem. Miseczki biustonosza super.
18 sty 2024
Stanika nie da się nosić, ma tak ostre wykończenia przy zapięciu że robi rany na plecach.
10 lip 2023
Nie mogę ocenić towaru ,którego jeszcze.... niestety nie otrzymałam,długo czekam
29 lis 2023
niezgodne z zamówieniem.