Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

11 sie 2022
Od lat używam bielizny Gaia, pięknie wykonana i opakowana. Jeśli chodzi o ostatni zakup 3 biustonisze to jestem zawiedziona bo rozmiar obwodu zaniżony

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

10 wrz 2022
Otrzymany egzemplarz nie był dobrze wykończony, zapięcie kłuło w plecy. Mam nadzieję że inne modele są wykończone staranniej
26 lis 2021
Biustonosz w obwodzie wbija się w ciało, mimo , iż rozmiar jest odpowiedni. Rozumiem, że obwód powinien być spasowany i dobrze trzymać biust, ale nie wbijać się w ciało. Ponadto przy rozmiarze, który kupiłam 85E sądziłam, iż ramiączka będą lepiej dopasowane do wielkości...czyli po pierwsze nieco szersze na wysokości ramion, a po drugie obszyte gąbką zapobiegającą wrzynaniu się ramiączek- NIESTETY tak nie jest. Poza tym sam wyrób jest ładny, choć uszyty bez należytej staranności, bo wychodzące nitki przy biustonoszu za 200 zł nie powinny się zdarzyć - no ale to już detale i może się czepiam.
10 lut 2022
Biustonosz porządnie uszyty. ale brakuje mu "lekkości". Grube szwy widoczne na ubraniach (cienkie swetry i bawełniane bluzki). Łączenia elementów bardzo grube i mało komfortowe w noszeniu. Do codziennego użytkowania może być, lecz na pewno nie nadaje się pod delikatne czy cienkie ubrania. Nie jest modelem ekskluzywnym.
29 gru 2021
Dlaczego dałam trzy gwiazdki? Bielizna jest śliczna, jednak rozmiarówka to jest chyba dla Pań z Azji( są drobnej postury). Zawsze noszę rozmiar stanika 95 i taki zamawiam ale ten rozmiar staników, jaki bym nie kupiła to jest coraz bardziej mniejszy i coraz bardziej wpija się w ciało, krótko mówiąc, jest ciasny. U innego producenta ten sam rozmiar, nie jest ciasny i dobrze się układa.
21 sty 2022
Wybierając model biustonosza ciężko trafić z wymiarami , brak bezpłatnej wymiany towaru jak u innych producentów, duży wybór modeli ale brak rozmiarów
8 gru 2021
Jakość super, ale rozmarowka nie zgadza się z tabela. Według tabeli powinnam mieć 95 a jest conajmniej o dwa rozmiary za luźny i nie trzyma biustu.
27 maj 2022
Ogólnie biustonosz ładny i rozmiar ok, ale trzy gwiazdki za zapięcie, z którego twarde części drapią plecy. OKROPNOŚĆ.
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
30 maj 2022
Dzień dobry. Z pewnością taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Czy jest Pani zdecydowana by bieliznę zatrzymać, czy woli ją Pani odesłać ?
27 sty 2022
Sztywne, „gryzące „skórę pleców wstawki przy zapięciach/haftujący.
4 lut 2022
mały wybór kolorystyki , wysoka cena nowych kolekcji
26 lis 2021
Wszywać dobre rozmiary do produkowanej bielizny
14 paź 2021
Biustonosz b.sztywny, niewygodny