Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej- Logo - Opinie

Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiejOpinie

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 24 paź 2016
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

11 sie 2022
Od lat używam bielizny Gaia, pięknie wykonana i opakowana. Jeśli chodzi o ostatni zakup 3 biustonisze to jestem zawiedziona bo rozmiar obwodu zaniżony

4 kwi 2022
Skorzystałam z Waszego kalkulatora rozmiarów, ustaliłam, że mam rozmiar 95 E. Zmówiłam 3 biustonosze. Ja mam 95 cm pod biustem, a biustonosze obw. pod biustem 2 egz. - 80 cm, a 1egz. 84 cm. Zaraz odsyłam wszystko, bo przy rozmiarówce wystrzelonej w kosmos to nawet nie potrafię określić jaki rozmiar wg, Was mam, bo mogłabym zamówić inny rozmiar. 15 cm nie da się naciągnąć tkaniną. Tkaniny bardzo ładne, fason też. O miseczkach nie mogę się wypowiedzieć, bo biustonosza nie wkładałam. Jestem bardzo rozżalona, bo cieszyłam się z tych biustonoszy. Korzystam z zakupów bielizny w Cellbes, Ulli Popken czy bonprix i tam nie mam takich problemów. Kolejny raz polska firma rozczarowuje totalnie, czuję się bardzo zawiedziona i w sytuacji bez wyjścia. Zmarnowaliście mój czas.

Opinie nt. sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej

18 wrz 2022
Dobre biustonosze. Jedyne zastrzeżenie: często obwód nie trzyma rozmiaru. Z tego powodu musialam jeden odesłać
12 wrz 2022
Mały wybór w rozmiarze 105 C, jeżeli ma się duży obwód a średnia miseczkę nie ma w czym wybierać
12 wrz 2022
Zdjęcia nie oddają w pełni faktycznego wyglądu
Biustonosze są wygodne
18 wrz 2022
30 sie 2022
Biustonosz lekko usztywniony w opisie jednak jest mocno zwarty i dość mocno usztywniony.
11 sie 2022
dobre wykonanie biustonosza, trudny wybór właściwego rozmiaru wg tabela wymiarowa
22 sie 2022
17 sie 2022
9 cze 2022
Bieliznę Gaia uwielbiam i kupuję od lat. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Bielizna GAIA - Producent ekskluzywnej bielizny damskiej
9 cze 2022
Dziękujemy za opinię, czy możemy zrobić coś by była jeszcze lepsza ?
7 lut 2022
Kupiłam juz kilka biustonoszy firmy Gaia. Są naprawdę dobre jakościowo i zawsze jestem zadowolona. Tym razem daje ocene 4 tylko za to, ze ładny kolor lila biustonosza od środka ma kolor zwykłej gąbki, o wiele ładniej wygladałby, gdyby od wenątrz materiał równiez miał kolor lila. Poza tym jest ok :)
27 gru 2021
Biustonosze są piękne, śliczne koronki, ale jest jedno małe ale ...chodzi o fiszbiny które wbijają się pod pachę. Jestem drobną kobietą z obfitym biustem i ciężko mi znaleźć taką bieliznę, która nie wbijają się pod pachami. Przy pracy siedziącej , pod koniec dnia jest to szczególnie uciążliwe.
21 gru 2021
Zamówiłam dwa biustonosze. Jeden spełnił moje oczekiwania, drugi niestety nie- więc go oddałam. To jest kolejny raz kiedy zamawiam z Gai i jestem zadowolona z ich produktów. Już wiem na przyszłość, że miękkie produkty- biustonosze- nie są dla mnie.
13 gru 2021
Od dawna jestem Państwa klientką, zakupione biustonosze są przede wszystkim wygodne, następnie, bardzo ładne. Gdyby jeszcze co jakiś czas dać zniżki stałym klientką byłoby bardzo miło. Pozdrawiam serdecznie.
30 lis 2021
Wszystko super po za tym ze zamowiłam 3 biustonosze o tym samym rozmiarze a każdy miał inny obwód pod piersiami. Jeden się zgadzał do innych musiałam dokupić przedłużki do zapięcia.
6 lut 2022
Biustonosze są bardzo dobrej jakości, dobrze wykończone, bardzo ładne z wyglądu. Jedynie co mi przeszkadza to , że niektóre z nich pomimo tego samego rozmaru różnią się wielkością
25 lut 2022
Bielizna przyszła pięknie zapakowana, w szykowne pudełka, tylko na samą dostawę musiałam trochę dłużej poczekać aniżeli jestem przyzwyczajona w dobie allegro i paczkomatów.
13 mar 2022
Towar zgodny z opisem, a paczkę otrzymałam bardzo szybko. Jedyny minus biustonosz zaczął mnie uwierać z jednej strony pod koniec dnia. Może musi się jeszcze ułożyć.