GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2804) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 653)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

10 sty 2024
3 sty 2024
2 paź 2023

Super wykonane biustonosze, bardzo estetyczne, choć (jak dla mnie mają za dużo udziwnień - duży biust). Dobrze trzymają piersi, choć w opisie można by dodać, że np. dany krój biustonosza mocno je ściąga do siebie, a to nie zawsze jest komfortowe (zwłaszcza przy noszeniu ok.9 godzin). Staniki bardzo poprawiają wizualnie sylwetkę, ale nie jestem w stanie ich sama zapiąć.
22 maj 2023
Poprawić częste błędy w oznakowaniu rozmiarów biustonoszy. Biustonosze w tym samym rozmiarze mają inną miarę pod biustem (są za luźne - powinny mieć kolejny rozmiar) lub mają inne miseczki (powinny mieć kolejną literę). Raczej już nie zamówię tej marki.
Biustonosze są bardzo ładne, dobrze wykonane, po dłuższym używaniu nie deformują się ( mam już kilka ). Jedyny problem to rozmiar, nie zgadza się wg firmowej tabeli rozmiarów. Zawsze kupuje różne rozmiary i niedopasowane zwracam. Mimo to polecam.
3 cze 2023
Podoba mi się bardzo, wspaniała bielizna i chodzę tylko w niej, czuję się jakby to była druga skóra. Wspaniale podtrzymuje biust. Jedną gwiazdkę odjęłam za brak większej ilości czerwonych biustonoszy. Poproszę! Poza tym jesteście wspaniali 😀
30 wrz 2023
Wszystko na 5, bo jakość towaru, cena, szybka wysyłka na duży plus.jednak ramiączka zbyt wąskie.dla takich rozmiarów biustu lepiej i wygodniej nosi się z szerszymi ramiączkami.
3 lip 2023
Biustonosz o określonym kroju (SS10) zawsze jest dobry, krój jest powtarzalny i nie ma niespodzianek, tylko raz zdarzyło się, że obwód był za mały
20 paź 2023
Biustonosz bardzo dobrze dopasowany pod biustem miseczka idealna. Ramiaczka sa z materialu bardzo malo rozciągajacego sie. Dosc przy krotkie
19 cze 2023
Biustonosz wykonany bardzo solidnie z dobrych materiałów. To mój pierwszy zakup na tej stronie i jestem bardzo zadowolona jakości i ceny.
7 paź 2023

Wszystko się zgadza.

Komplet bielizny taki jak na zdjęciu. Rozmiar taki jak powinien być. Materiał wydaje się wporządku. Zobaczymy po kilku praniach. Polecam.
Dany rozmiar powinien odnosić się do wszystkich fasonów, np rozmiar 70H w jednym z fasonów leży idealnie w innym nie można się dopiąć😁
29 maj 2023
To już nie pierwszy mój zakup. Jest wygodny ale mam jedną uwagę. Jak poruszam ramionami to ,,skrzypi,,. Trochę to krępujące:-)
8 paź 2023

Ogólnie beż zastrzeżeń....tylko dla…

Ogólnie beż zastrzeżeń....tylko dla stałych klientów przydałyby się kody rabatowe i katalogi Gaia....nie tylko na stronie....
26 lis 2023
Rozmiar zgodny z podaną wcześniej miarą. Gatunek stanika też na wysokim poziomie, jestem zadowolona z zakupu.
18 lip 2023
dlaczego w ofercie było napisane dostawa w ciągu 48 h ??? jak nic jeszcze nie dostałam--POZDRAWIAM--
1 lip 2023
Wykonanie, dobra jakość materiałów , zamówiłam pierwszy raz i rozmiar okazał się za mały .
16 cze 2023
Przy rozmiarze duzego biustu, mowa o rozmiarze l, powinny być szerokie ramiączka.
2 gru 2023
Piękny model stanika, lecz jak dla mnie za mało podtrzymuje biust. Ale ogólnie jest ok.
26 lip 2023
Zawsze kupuje biustonosze z tej firmy sa bardzo ladne i dobrze sie nosza polecam