GAIA - Specjalistki od pełnych biustów- Logo - Opinie

GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

Opinie (2947) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 796)

Ważny od: 24 paź 2016
GAIA - Specjalistki od pełnych biustów spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 sie 2023
Od dwóch lat kupuję TYLKO biustonosze firmy GAIA. Są bardzo wygodne, dobrze trzymają duży biust-90 e i są jedyne na rynku, w których po pewnym okresie użytkowania nie wychodzą fiszbiny.

5 paź 2023
Opinia o zrealizowanym zamówieniu. Bielizna byłaby piękna gdybym otrzymała ją w zamówionym przez siebie rozmiarze. Zamiast tego otrzymałam bieliznę w rozmiarze 10-15 cm mniejszą w obwodzie pod biustem. W tej sytuacji to chyba duża przesada oczekiwać od klientki zadowolenia. W historii moich zamówień w Waszym sklepie (ogółem 6 sztuk) tylko 2 były we właściwym rozmiarze. Z tych jestem bardzo zadowolona. Są ładne i bardzo wygodne. Chciałabym uzupełnić swoją bieliznę o następne sztuki ale nie dajecie mi okazji. Zamawiając modele przecenione nie przypuszczałam że kolejny raz doznam rozczarowania związanego z nietrafionym rozmiarem. Zakładałam bowiem że wszystkie modele mają teoretycznie ten sam rozmiar. Ale jak widać to tylko teoria.

Opinie nt. sklepu GAIA - Specjalistki od pełnych biustów

AW
Aneta W.
Rymanów
MN
5 sie 2023

14 lis 2023
Nie sądziłam, że rozmiar stanika, który podam na stronie faktycznie będzie na mnie pasował, a tymczasem tylko jeden zamówiony model źle leży na biuście. Jakość wykonania jest bardzo dobra, materiały mięciutkie, wykończenia staranne. W innych sklepach często odsyłałam całe zamówienie, bo nic nie leżało dobrze, a na dodatek były bardzo drogie. Nigdy wybór na koniec nie był taki trudny, jak przy Gai. Jedyne, co bym dodała to zdjęcia bielizny przy przeglądzie zamówienia, żeby łatwiej się zorientować, który stanik zostaje, a który do zwrotu.
8 paź 2023
Biustonosze pierwsza klasa. Piękne, wygodne mega komfotowo się w nich czuje. Mam dość spory biust i problemy z foborem odpowiedniego rozmiaru. A u Was się udało. Solida firma szyba dostawa. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam gorąco. Z pewnością to nie ostatnie zakupy.
31 sie 2023
Jaki rozmiar ? Nie polecam z korzystania z sugerowanego rozmiaru z tabeli rozmiarów, zamówiłam według sugestii to biustonosz ( miska ) był o trzy rozmiary za duży Następny biustonosz zamówiłam wg starej swojej rozmiarówki i jest idealny .
31 lip 2023
Podobają mi się biustonosze, materiał, krój i kolory. Co do tej ostatniej cechy, chciałabym móc mieć do wyboru kilka kolorów, na przykład w modelu Zuza
2 lis 2023
Podoba mi się, że można sprawdzić/ dobrać rozmiar, podając swoje wymiary. Chociaż w jednym przypadku, to trochę MB ma niedosyt.
9 gru 2023
Przepiękna bielizna, jestem zachwycona jakością i starannością wykonania. Bardzo delikatna koronka. Polecam z całego 💖
12 sie 2023
Bielizna damska, bardzo dobrej jakości! Rozmiarówka polska, jakość wykonania 👍i wygoda w noszeniu 👍Wszystko bardzo szybko realizowane. Zawsze bardzo dobrze i ładnie zapakowane. Co można zrobić? Przy zamawianiu dodałabym opcję wyboru pakowania np.czy na prezent,czy ekologicznie w jednym pudełku małym. Nawet bez tego jest super i zawsze będę Państwa klientką.