witek.pl

Opinie (435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 6 cze 2022
witek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Naczynia dotarły w całości i wszystko byłoby dobrze, gdybym dostała… wszystkie. A tymczasem dwie miski, na których najbardziej mi zależało, nie zostały przysłane. Nie dostałam żadnego maila w tej sprawie, nikt nie zapytał mnie czy wobec tego chcę otrzymać resztę zamówienia czy rezygnuję z całości. O tym, że nie wszystko przyjdzie, dowiedziałam się z aplikacji bankowej - przyszło zlecenie częściowego zwrotu pieniędzy. Miałam w tym czasie tylko jeden nieodebrany telefon - obsługa sklepu nawet nie spróbowała dodzwonić się do mnie drugi raz.

1 sty 2024
Na 4 zakupione kubki tylko 3 dotarły w całości ! Firma Witek owszem przyjmuje reklamacje, ale towar należy jej zwrócić na koszt własny - dlaczego ????- skoro za przesyłkę poniosłam już koszt i jednocześnie nie kwestionuję swojego wyboru kubków tylko fakt niedostarczenia przesyłki w należytym stanie !!!!!

Opinie nt. sklepu witek.pl

1 dzień temu

Wszystko ok, solidnie zapakowane, szybko wysłane:)
Wszystko było OK
EP
Ewa P.
Władysławowo
Odpowiedź ze sklepu witek.pl
Dzień dobry, prosimy o kontakt z nami. Nie wiemy z czego wynika tak niska ocena. Nie było zgłoszonej reklamacji, uszkodzeń w transporcie ani innych problemów. Chcielibyśmy wyjaśnić sprawę. Pozdrawiamy Witek Home
Szybka dostawa. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka.
Wszystko w najlepszym porządku 👏👏👍👍
Sprawna realizacja zamówienia
Serwis obiadowy przesliczny,idealnej jakości,bez ani jednej nawet rysy,zapakowany mega pancernie. Kontakt ze sklepem bardzo przyjemny,chociażby było kilkanaście telefonów w ciągu jednego dnia:)

Polecam sprzedającego

Wszystko w należytym porządku. Paczka dostarczona szybko. Sposób zabezpieczenia na najwyższym poziomie.
zapakowane pancernie, wszystko w porządku
28 kwi 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar zgodny z opisem.Filiżanki są prostu klasycznie piękne
23 kwi 2024
Wszystko ok :)