witek.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (2522) Opinie (1058) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci niezwykle często chwalą szybki czas realizacji zamówienia oraz błyskawiczną dostawę. Zabezpieczenie i sposób pakowania towarów są bardzo wysoko oceniane przez klientów, którzy podkreślają brak uszkodzeń. Klienci są bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, doceniając ich estetykę i solidność. Obsługa klienta jest oceniana jako miła, sprawna i pomocna. Produkty zazwyczaj są zgodne z opisem i spełniają oczekiwania klientów. Problemy z uszkodzeniem towaru są rozwiązywane sprawnie, a klienci otrzymują nowe produkty bez zbędnych trudności. Sporadycznie pojawiają się pojedyncze zastrzeżenia dotyczące obsługi klienta.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

Opiniewitek.pl

(15)
(1)
(3)
(23)
(1016)
J L
Joanna L.
3 Opinie
 Zweryfikowane

talerzyki deserowe

zacznę od ceny - świetna cena za świetny produkt. Talerzyki urocze i eleganckie. Odpowiedni wymiar i niezwykle starannie wykonane. Polecam z czystym sumieniem. Firma w której nabyłam talerzyki, paczkę zapakowała niezwykle starannie. Towar przyszedł bez żadnych uszkodzeń i bardzo szybko. Z pewnością kolejny raz zrobię u Państwa zamówienia, ponieważ macie fajny towar w dobrych cenach oraz bardzo szybko realizujecie zamówienie
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Paczka została dostarczona szybko, bezpiecznie opakowana, a produkt był najwyższej jakości. Bardzo mi się spodobała możliwość zamówienia przez telefon oraz zapłata przy odbiorze. Zamówiłam towar w poniedziałek, a paczka już nadeszła w środę. Takiej dbałości o zapakowanie szkła jeszcze nie widziałam. Dziękuję.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Doskonała obsługa klienta, zły wybór kuriera

Kontakt z Witek.pl był doskonały, a realizacja zamówienia bardzo szybka. Natomiast nie polecam firmy DB Shenker, która dostarczała zamówienie. Kurier był miły i pomocny, natomiast infolinia nie działa (5 razy połączenie było odrzucane), nie można płacić ani gotówką, ani kartą przy odbiorze, a jak już zapłaciłam online to kurier i tak odjechał i musiał przyjechać ponownie, bo wprawdzie dostał potwierdzenie, że płatność przeszła, ale nie mógł zostawić przesyłki, bo jakiś kod QR mu się nie wygenerował. Porażka.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Opinia prawie dobra

Produkt zgodny z opisem. Jednak muszę poinformować, ze oklejenie deski taśma nie jest dobrym pomysłem. Tasma zostawia ślady trudne do usunięcia.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Kubek premium. Cena 15zł. Kolor biały, lekki wykonany z porcelany z dobrym uchwytem ( nie wystaje zbytnio na zewnątrz przenosząc środek ciężkości). Nieprawidłowo podana pojemność 450ml zamiast 400ml, która jest w rzeczywistości. Cena, czas wysyłki i sposób pakowania na czas transportu oceniam na bdb.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem mega zadowolna. Polecam. Szybko, spawnie. Zamawialam koszyczek kryształowy na prezent dla mamy. Jest przepiękny. Bardzo dobrze zapakowany. Na pewno tu wrócę.
Community member 
11 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona. Przedmioty są bardzo ładne. Obsługa klienta bardzo szybka. Przesyłka zawierała uszkodzony przedmiot i po reklamacji za dwa dni otrzymałam bezpłatnie nowy. Jestem bardzo wdzięczna. Myślę że Firma zasługuje na wyróżnienie. Zloty medal.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Polecam

Brak zastrzeżeń. Zamówienie zrealizowane ekspresowo ( 1 dzień roboczy ), pakowanie bardzo staranne, porcelana piękna. Polecam.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Towar doskonałej jakości. Przesyłka perfekcyjnie zabezpieczona. Dostawa na czas. Jestem bardziej niż zadowolony
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Piękny zestaw do kawy, zgodny ze zdjęciem, estetyczny, solidnie zapakowany jako przesyłka. Polecam!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Piękny wazon szklany, niczym z Murano koło Wenecji. Dobrze zapakowany, szybka dostawa. Polecam
Community member 
7 Opinie
 Zweryfikowane
Towar idealny, dostarczony na palecie. Bardzo serdecznie polecam.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Brawo z pancere zapakowanie. Bardzo bezpiecznie zapakowana paczka z porcelaną , szybka dostawa
Community member 
6 Opinie
 Zweryfikowane
Nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń Przesyłka przyszła na czas Idealnie zapakowana Talerze idealne piękne Widać że są bardzo dobre jakościowo i mocne i na pewno sprawdzają się na co dzień jak i od Święta Polecam z Całego Serca
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Szybka realizacja, produkty bardzo dobrze zabezpieczone, mila obsługa. Polecam 🤩🤩🤩
Community member 
7 Opinie
 Zweryfikowane
Dziękujemy za dosłane kubeczki w całości :)
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Jak na tak niską cenę produkt zaskakująco mocno wykonany. Polecam!
Community member 
5 Opinie
 Zweryfikowane
Super, naprawdę polecam zakupy. Szybko i sprawnie, a towar niepowtarzalny.
Community member 
16 Opinie
 Zweryfikowane
Bardzo ładny wazon.Przesyłka super zabezpieczona.
 Zweryfikowane
Szybka dostawa, produkt zgodny z opisem , polecam.

Środki podjęte w celu zapewnienia autentyczności

Opinie zweryfikowane:

Podjęto stosowne środki , aby zapewnić, że publikowane opinie pochodzą wyłącznie od konsumentów, którzy rzeczywiście użyli lub zakupili dane produkty lub usługi.

Zaimportowane opinie:

Nie wlicza się ich do ogólnej (łącznej) oceny. Nie podjęto żadnych środków weryfikacji.