Podsumowanie Opinii
Klienci niezwykle często chwalą szybki czas realizacji zamówienia oraz błyskawiczną dostawę. Zabezpieczenie i sposób pakowania towarów są bardzo wysoko oceniane przez klientów, którzy podkreślają brak uszkodzeń. Klienci są bardzo zadowoleni z wysokiej jakości produktów, doceniając ich estetykę i solidność. Obsługa klienta jest oceniana jako miła, sprawna i pomocna. Produkty zazwyczaj są zgodne z opisem i spełniają oczekiwania klientów. Problemy z uszkodzeniem towaru są rozwiązywane sprawnie, a klienci otrzymują nowe produkty bez zbędnych trudności. Sporadycznie pojawiają się pojedyncze zastrzeżenia dotyczące obsługi klienta.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpiniewitek.pl
(15)
(1)
(3)
(23)
(1016)
Zweryfikowane
talerzyki deserowe
zacznę od ceny - świetna cena za świetny produkt. Talerzyki urocze i eleganckie. Odpowiedni wymiar i niezwykle starannie wykonane. Polecam z czystym sumieniem. Firma w której nabyłam talerzyki, paczkę zapakowała niezwykle starannie. Towar przyszedł bez żadnych uszkodzeń i bardzo szybko. Z pewnością kolejny raz zrobię u Państwa zamówienia, ponieważ macie fajny towar w dobrych cenach oraz bardzo szybko realizujecie zamówienie
Zweryfikowane
Paczka została dostarczona szybko, bezpiecznie opakowana, a produkt był najwyższej jakości. Bardzo mi się spodobała możliwość zamówienia przez telefon oraz zapłata przy odbiorze. Zamówiłam towar w poniedziałek, a paczka już nadeszła w środę. Takiej dbałości o zapakowanie szkła jeszcze nie widziałam. Dziękuję.
Zweryfikowane
Doskonała obsługa klienta, zły wybór kuriera
Kontakt z Witek.pl był doskonały, a realizacja zamówienia bardzo szybka. Natomiast nie polecam firmy DB Shenker, która dostarczała zamówienie. Kurier był miły i pomocny, natomiast infolinia nie działa (5 razy połączenie było odrzucane), nie można płacić ani gotówką, ani kartą przy odbiorze, a jak już zapłaciłam online to kurier i tak odjechał i musiał przyjechać ponownie, bo wprawdzie dostał potwierdzenie, że płatność przeszła, ale nie mógł zostawić przesyłki, bo jakiś kod QR mu się nie wygenerował. Porażka.
Zweryfikowane
Opinia prawie dobra
Produkt zgodny z opisem. Jednak muszę poinformować, ze oklejenie deski taśma nie jest dobrym pomysłem. Tasma zostawia ślady trudne do usunięcia.
Zweryfikowane
Kubek premium. Cena 15zł. Kolor biały, lekki wykonany z porcelany z dobrym uchwytem ( nie wystaje zbytnio na zewnątrz przenosząc środek ciężkości). Nieprawidłowo podana pojemność 450ml zamiast 400ml, która jest w rzeczywistości.
Cena, czas wysyłki i sposób pakowania na czas transportu oceniam na bdb.
Zweryfikowane
Jestem mega zadowolna. Polecam. Szybko, spawnie. Zamawialam koszyczek kryształowy na prezent dla mamy. Jest przepiękny. Bardzo dobrze zapakowany. Na pewno tu wrócę.
Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona. Przedmioty są bardzo ładne.
Obsługa klienta bardzo szybka. Przesyłka zawierała uszkodzony przedmiot i po reklamacji za dwa dni otrzymałam bezpłatnie nowy. Jestem bardzo wdzięczna. Myślę że Firma zasługuje na wyróżnienie. Zloty medal.
Zweryfikowane
Polecam
Brak zastrzeżeń. Zamówienie zrealizowane ekspresowo ( 1 dzień roboczy ), pakowanie bardzo staranne, porcelana piękna. Polecam.
Zweryfikowane
Towar doskonałej jakości. Przesyłka perfekcyjnie zabezpieczona. Dostawa na czas. Jestem bardziej niż zadowolony
Zweryfikowane
Piękny zestaw do kawy, zgodny ze zdjęciem, estetyczny, solidnie zapakowany jako przesyłka. Polecam!
Zweryfikowane
Piękny wazon szklany, niczym z Murano koło Wenecji. Dobrze zapakowany, szybka dostawa. Polecam
Zweryfikowane
Towar idealny, dostarczony na palecie. Bardzo serdecznie polecam.
Zweryfikowane
Brawo z pancere zapakowanie. Bardzo bezpiecznie zapakowana paczka z porcelaną , szybka dostawa
Zweryfikowane
Nie mam żadnych uwag ani zastrzeżeń
Przesyłka przyszła na czas
Idealnie zapakowana
Talerze idealne piękne
Widać że są bardzo dobre jakościowo i mocne i na pewno sprawdzają się na co dzień jak i od Święta
Polecam z Całego Serca
Zweryfikowane
Szybka realizacja, produkty bardzo dobrze zabezpieczone, mila obsługa. Polecam 🤩🤩🤩
Zweryfikowane
Dziękujemy za dosłane kubeczki w całości :)
Zweryfikowane
Jak na tak niską cenę produkt zaskakująco mocno wykonany. Polecam!
Zweryfikowane
Super, naprawdę polecam zakupy. Szybko i sprawnie, a towar niepowtarzalny.
Zweryfikowane
Bardzo ładny wazon.Przesyłka super zabezpieczona.
Zweryfikowane
Szybka dostawa, produkt zgodny z opisem , polecam.