witek.pl

Opinie (435) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (762)

Ważny od: 6 cze 2022
witek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 sty 2024
Naczynia dotarły w całości i wszystko byłoby dobrze, gdybym dostała… wszystkie. A tymczasem dwie miski, na których najbardziej mi zależało, nie zostały przysłane. Nie dostałam żadnego maila w tej sprawie, nikt nie zapytał mnie czy wobec tego chcę otrzymać resztę zamówienia czy rezygnuję z całości. O tym, że nie wszystko przyjdzie, dowiedziałam się z aplikacji bankowej - przyszło zlecenie częściowego zwrotu pieniędzy. Miałam w tym czasie tylko jeden nieodebrany telefon - obsługa sklepu nawet nie spróbowała dodzwonić się do mnie drugi raz.

1 sty 2024
Na 4 zakupione kubki tylko 3 dotarły w całości ! Firma Witek owszem przyjmuje reklamacje, ale towar należy jej zwrócić na koszt własny - dlaczego ????- skoro za przesyłkę poniosłam już koszt i jednocześnie nie kwestionuję swojego wyboru kubków tylko fakt niedostarczenia przesyłki w należytym stanie !!!!!

Opinie nt. sklepu witek.pl

13 sty 2024
28 sty 2024
27 maj 2023
ładne rzeczy w przystępnych cenach, dużo polskich producentów