ipicasso.pl

Opinie (270) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (270)

Ważny od: 7 wrz 2023
ipicasso.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 lut 2024
Po raz kolejny zamawiam i jestem bardzo zadowolona ...jedna prośba o większy wybór obrazów z poziomem najtrudniejszym

1 maj 2024
Zamówiłem trzy obrazy, płótno było bardzo słabo naciągnięte

Opinie nt. sklepu ipicasso.pl

25 lut 2024
Słabej jakości pędzle Miejscami mało czytelny nadruk
Odpowiedź ze sklepu ipicasso.pl
Dzień dobry. Pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty o zestawy płócien, sztalug i lepszych jakościowo pędzli. Wkrótce będą dostępne.
9 mar 2024
Myślałem że będzie MDF a jest plastik szkoda
8 lut 2024

Przesyłka przyszła expresowy, produkt w 100% zgodny z opisem. Jestem w trakcie malowania i jeśli tylko ktoś lubi takie rzeczy to naprawdę polecam. Obrazek bardzo dobrze zrobiony, dobrze opisany, farby dobrej jakości dobrze kryjące, naprawdę dla amatora wspaniały umilać czasu.
28 sty 2024
Nie wszystkie kolory pokrywają cyferki (trzeba powtarzać malowanie), ale mimo to zabawa przednia, to jest bardzo ciekawe zajęcie na te zimne, pochmurne dni. Efekt ukończenia obrazu wprowadza mnie w zachwyt i samozadowolenie.
7 lut 2024

Jestem bardzo zadowolona z produktu

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Starannie zapakowany, czytelna instrukcja, doskonałe farby . Na pewno będę jeszcze korzystała z tego sklepu . Nawet laik sobie poradzi, można się odstresować. Polecam
Moje drugie zakupy, wszystko super. Zależało mi na szybkiej realizacji i nie zawiodłam się. Na drugi dzień paczka u mnie.

Jestem bardzo zadowolona.

Firma IPICASSO może być wzorem pod względem posiadanego towaru, jakości obsługi i przesyłki. Gratuluję Państwu.
JK
Joana K.
Olszanka
4 lut 2024
Szybka dostawa. Produkt bardzo dobrej jakości. Pięknie zapakowane. Wszystko zgodnie z opisem.
Obraz naciągnięty na ramę. Dobrej jakości płótno. Jestem zadowolona. Kupiłam już ok 8 obrazów
Super. Jako pierwszy obraz wybrałem poziom trudności 4/5 i dałem radę. Polecam każdemu