yango.pl

Opinie (90) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (557)

Ważny od: 5 mar 2019
yango.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 sie 2023
Sprawnie i szybko. Plus za działającą infolinię, na której od razu otrzymałem informacje o zamówieniu (wkradł się błąd i początkowo zamówienie utknęło, ale rozwiązaliśmy problem).

20 paź 2023
Zero odpowiedzi na maile, zero kontaktu, zbyt pozna wysylka. Towar nie zdazyl dotrzec aby pojechac w dalsza droge za granice.

Opinie nt. sklepu yango.pl

Wszystko dobrze
7 gru 2023
29 gru 2023
Po 3 dniach roboczych towar nawet nie wysłany.
1 sie 2023
6 paź 2023
Super 😊, dziękujemy za opinie.
16 cze 2023
Sklep godny polecenia, szeroki asortyment, bardzo dobra informacja na stronie sklepu. Szybka i profesjonalna obsługa. Towar zgodny z opisem
Dziękujemy za opinię 😍 .
22 lis 2023
20 cze 2023

Świetnie!

O jakości towaru nie wypowiem się, jako że jest zamknięty w kapsułce ;) Ale jak ktoś jest profesjonalistą w jednym calu, to dostaje ode mnie kredyt zaufania i wierzę, że jest profesjonalistą w każdym calu. A w sferze obsługi klienta, dostawy, pakowania itd. - wszystko było znakomicie!
6 paź 2023
Dziękujemy za ogromny kredyt zaufania. Cały czas staramy się o jak największą jakość naszych produktów tak, aby spełniała oczekiwania naszych klientów 😍
28 lis 2023
Suplementy znakomitej jakości , a przy tym szerokie portfolio, które zaspokoi potrzeby poszukujących konkretnych specyfików dla poprawy zdrowia.
3 kwi 2023
Wszystko mi się podoba!:)Szczególnie szklane opakowania i ,że suplementy wytwarzane są w Polsce (taką mam nadzieję!!!)
8 sie 2023
Błyskawiczna dostawa, bezpieczne opakowanie, miłe drobne upominki , produkty w fazie testowania , zapewne będę wracać
6 paź 2023
Dziękujemy z opinie i cieszymy się, że nasze upominki cieszą się powodzeniem 🥳
6 kwi 2023
Najwyzsza jakość produktów. Pakowanie w szkło. Sklep internetowy że szczegółową informacją o każdym preparacie
30 paź 2023
15 lis 2023
dziękujemy za ocenę
11 wrz 2023
Super sklep
Dziękujemy za opinie 😘
29 maj 2023
Bardzo dobra jakość vege supli. Szybka wysyłka. Kompletne zamówienie. I tak już kilka razy
23 cze 2023
Szybkie dostarczanie produktów Yango. Dobra jakość produkowanych suplementów.
6 paź 2023
Cieszymy się że nasze produkty spełniają oczekiwania 😊
2 lip 2023
Nigdy nie miałem problemów z zamówieniami, a jakoś produktów jest wysoka
6 paź 2023
Cieszymy się, że nasze produkty spełniają oczekiwania 😊
13 lip 2023
Szybka usluga,czysty sklad suplementu! Trzymajcie tak dalej.Pozdrawiam.
6 paź 2023
Dziękujemy i nie mamy zamiaru zbaczać z kursu 👨🏻‍🚀
8 sie 2023
Profesjonalna i szybka obsługa oraz produkty dobrej jakości.
6 paź 2023
Dziękujemy z opinie i cieszymy się, że nasze produkty spełniają oczekiwania 😉