Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia- Logo - Opinie

Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

Opinie (440) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1158)

Ważny od: 29 paź 2021
Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Bardzo dobre produkty.Juz wszystko przetestowane.Ceny moze nie takie jak w Biedrze ale tutaj wiem, ze place za zdrowe polskie produkty.

Sklep nie odpowiada na maile, nie przestrzega terminu dostaw. Nie polecę nikomu.

Opinie nt. sklepu Sklep z mąką, kaszą i dodatkami do pieczenia

1 kwi 2024
Produkty bardzo dobrej jakości. Poza tym odpowiednio oznaczone - oprócz kodu 590, który tak naprawdę wskazuje na kraj przepakowania, jest też wskazany kraj pochodzenia żywności.
Towar dostarczono szybko, solidnie zapakowany. Na temat jakości mąki na razie nic nie mogę powiedzieć, bo jeszcze jej nie używałem. Za szybko przychodzi prośba o opinię...
Polecam, zamawiałam mąkę i kaszę w Młynie Kopytowa już kilka razy i zamówienia były realizowanie bardzo szybko. Towar jest dobrze zapakowany i dobry jakościowo.
Mąkę zamówiłam we czwartek wieczorem,a w piątek została wysłana. Tylko dlatego,że kurierzy nie pracują w soboty,dostałam przesyłkę w poniedziałek. Super!
EŁ
Ewa Ł.
Rzeszów
Produkty wysokiej jakości, bardzo miła obsługa i szybka wysyłka. Bardzo polecam zarówno mąki jak i pozostałe produkty

Wszystko ok. Jestem klientem od wielu lat. Nigdy się nie zawiodłem ani na towarze, ani na obsłudze. Polecam.
24 mar 2024
To moje pierwsze zakupy, jeszcze nie wszystkie produkty spróbowałam, ale z pewnością będę stałą klientką.
24 mar 2024
Wszystko jak powinno byc, porzadnie zapakowane, blyskawiczna wysylka. Swietna jakosc kaszy gryczanej
Szybka obsługa, przesyłka szybko dostarczona, przesyłka zgodna z zamówieniem , dobrze zapakowana
Bardzo dobra jakość mąk i innych produktów, solidnie i bezpiecznie zapakowane, szybka wysyłka
Cieszę się, że takie sklepy istnieją :) Odkrywam zdrowy tryb życia, więc na pewno tu wrócę!
Wszystko ok, dostawa w ciągu 2 dni roboczych, dobrze zapakowane. Mąka dobrej jakości.
Produkty wspaniałej jakości, namawiam znajomych na zakupy w tym sklepie.
Szybka dostawa, paczka starannie zapakowana, towar dobrej jakości.
Ekstra produkty, super szybka wysyłka. Uwielbiam od WIELU lat
Szybka ,sprawna przesyłka. Mąka bardzo dobrej jakości.
31 mar 2024

Nie mam uwag, gdyż produkty sprawdziły się w kuchni.
EW
30 mar 2024
Świetny towar i błyskawiczna realizacja
23 mar 2024
Jakość mąki i szybkość realizacji.
Szybkosc obsługi i dobry towar