lokomotywazdrowia.pl- Logo - Opinie

lokomotywazdrowia.pl

Opinie (145) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (317)

Ważny od: 31 maj 2022
lokomotywazdrowia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 sty 2024
To mój ulubiony sklep medyczny. Świetny towar za bardzo dobrą cenę. Zamówienia realizowane są błyskawicznie i z dużą starannością. Bardzo porządnie pakowane (kiedyś, gdy kupiłam sterylne opatrunki w innym sklepie sprawdzałam czy opakowania nie są dziurawe bo wszystko przyszło do mnie totalnie skotłowane w pudełku wielokrotnie już używanym i nadgryzionym zębem czasu).
BG
Barbara G.

14 sty 2024
Z uwagi na przewlekłą ranę u mojego taty zamawiam materiały opatrunkowe w sklepie Lokomotywa Zdrowia już od ponad 5 -ciu lat. Do tej pory zazwyczaj wszystkie zamówienia były realizowane dobrze, natomiast ostatnio zamiast zamówionych, widniejących na stronie opatrunków Compri Lux otrzymałam takie, których nawet nie ma na stronie sklepu. Dodam, że nikt nie zadzwonił nawet w sprawie wyjaśnienia, a w odpowiedzi na mojego maila otrzymałam lakoniczną odpowiedź, że będzie to sprawdzone i tyle, do tej pory żadnych wyjaśnień.

Opinie nt. sklepu lokomotywazdrowia.pl

23 mar 2024
Zamawiałam bandaż kohezyjny, super cena i szybka dostawa. Zaskoczyły mnie częste informacje o etapie mojego zamówienia, duży plus. Polecam
super kontakt bardzo uprzejma obsługa szybka dostawa
Bardzo szybka wysyłka
Świetna jakość
Bardzo szybka dostawa i dobra komunikacja z obsługą sklepu w sprawie złożonego zamówienia. Polecam wszystkim ten sklep.
BG
Barbara G.
Lepiej to już chyba nic nie można zrobić. Świetny towar, w bardzo dobrej cenie, Sumienni Pracownicy .... 100/100
Konkretna Firma, kompetentni, solidni pracownicy, produkty super jakości! Polecam!
Wszystko zgodnie z zamówieniem szybka dostawa polecam
24 lut 2024
Szybka przesyłka, porządnie zapakowana.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu u was
Szybko. W dobrej cenie. Szeroki wybór