aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

Absolutny shit

Zamówiłem perfumy inspirowane Tom Ford ombre leather. To co przyszło to totalny shit. Zamawiałem niejednokrotnie perfumy inspirowane innymi i zawsze byłem bardzo zadowolony. Ale takiego g.... nigdy nie otrzymałem. Perfuma zwyczajnie śmierdzi czymś niewiarygodnie sztucznym. Po jej użyciu boli głowa i brzuch. Absolutny shit. Absolutnie nie polecam
Zapach nie spełnia oczekiwań
nie zachęcam do zakupu , ten zapach nigdy nie stał przy oryginale. Oczekiwałam, chociaż podobnego zapachu do oryginału. Ja już nigdy nie kupię. Pozdrawiam
5 wrz 2023
Zakupy odesłałam następnego dnia rano po uprzednim poinformowaniu mailowym sprzedawcę o zamiarze zwrotów tuż po odebraniu paczki
1 paź 2023
Perfumy, odpowiednik nr 265 Givenchy pachną inaczej niż do tej pory. Zamawiałam ten zapach już po raz 6 czy 7 tazy i tymrazem pachniał odrazu inaczej niż zawsze wręcz nie ładnie. Wyglada na to ze pomylone zostały naklejki na flakonie. Zapach całkowicie inny niż te same perfumy z tej serii. Dzwoniłam w sobotę aby to zgłosić ale nikt nie odbierał. Będę próbowała raz jeszcze w poniedziałek. Jestem bardzo zawiedziona. Pozdrawiam, Paulina
5 lip 2023

Niestety nie polecam.

Niestety zapach całkowicie odbiega od oryginału. Perfum po prostu babciny i śmierdzący. Na szczęście zapach szybko ulotnił się ze skóry.
27 cze 2023
Zapach nawet nie leżał koło zapachu oryginału..
18 maj 2023
Wybrałam opcje dostawy kurier 48 specjalnie po to by mieć je na czas. Dzisiaj mija 4 dzień roboczy, a ja nadal nie mam zamówienia.
Zapach powinien przynajmniej nieznacznie przypominać zapach oryginału, trwałość perfum właściwie zerową.
27 cze 2023

Szkoda pieniędzy

Kupiłam dwa zapachy, żaden nawet nie przypomina choćby trochę oryginału.
29 cze 2023

Okropny zapach

Perfumy w ogóle nie są ani trochę podobne do oryginału. Okropny zapach .
18 cze 2023
Zapach zupełnie inny niż oryginalny
10 paź 2023
perfum nie pachnie nawet podobnie do oryginału, bardzo nietrwały. nie polecam
10 gru 2023
Do tej pory nie otrzymałam przesyłki a prosicie mnie o opinię?????!!!!!!
17 lis 2023
Już drugi raz otrzymałam inne perfumy niż zamówiłam,nie polecam.
27 paź 2023
słaby produkt-nigdy więcej zakupów
6 wrz 2023
Perfumy są nietrwałe .