aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

5 cze 2023
Ładnie pachną. Butelka całkiem poręczna. Minusem mimo wszystko jest fakt, że po godzinie nic nie czuć.
Odpowiedź ze sklepu aparperfume.pl
13 cze 2023
Dziękujemy za opinię. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty były jak najlepsze i jak najbardziej zbliżone do oryginału. Niestety na trwałość wpływa wiele czynników, a na niektóre z nich nie mamy wpływu. Perfumy mogą różnić się trwałością na dwóch różnych osobach, ze względu na inny typ skóry, poziom pH czy aktualną wilgotność powietrza. Pamiętaj proszę, że zapachy które nie spełniają Twoich oczekiwań możesz zwrócić za darmo bez podawania przyczyny w ciągu 90 dni od daty zakupu. Jeżeli minął ten termin, a chcesz dokonać zwrotu odezwij się do nas, również nie będzie problemu :)
Perfuma przyszła sprawnie ale zapach nawet nie przypomina deklarowanego. Tanio więc nie chce mi się bawić w odsyłanie ale napewno nie polecę nikomu.
26 wrz 2023
Świece są w porządku. Ładnie pachną, estetycznie wykonane. Perfumy moim zdaniem bardzo dalekie od zapachu oryginałów.
10 gru 2023
Słabe ,szybko wietrzeją a na początku są zbyt mocne ,ogólnie miałem lepsze zamienniki te są przeciętne
7 gru 2023
Jedne z czterech perfum przyszły wadliwe. Flakon ma stopiona folię i mokre opakowanie papierowe
13 gru 2023
Obsługa bardzo sprawna. Niestety, przedmiot zakupu w rzeczywistości okazał się mniejszy 😀
5 sie 2023
Zapach podobny do oryginału Myślałam ze są trwalsze Ale ogólnie Ok
2 gru 2023
Długi czas oczekiwania na dostawę, poniszczone opakowanie produktu
9 lis 2023
Niestety zmienim zapach który kupowałam do tej pory :(
19 lis 2023
Zapach zbliżony do oryginału słaba trwałość zapachu
27 sie 2023
Zapachy identyczne jak orginal natomiast malo trwale
16 cze 2023
Podoba mi się szybka dostawa
4 sty 2024
24 lis 2023
17 wrz 2023
23 maj 2023
Odpowiedź ze sklepu aparperfume.pl
13 cze 2023
Dziękujemy za opinię, szkoda, że nie dostaliśmy od Ciebie konkretnych informacji co nie spełniło Twoich oczekiwań i wymaga poprawy. Cały czas pracujemy nad tym, aby nasze produkty były jak najlepsze i jak najbardziej zbliżone do oryginału. Pamiętaj proszę, że zapachy które nie spełniają Twoich oczekiwań możesz zwrócić za darmo bez podawania przyczyny w ciągu 90 dni od daty zakupu. Jeżeli minął ten termin, a chcesz dokonać zwrotu odezwij się do nas, również nie będzie problemu :)