aparperfume.pl- Logo - Opinie

aparperfume.pl

Opinie (570) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (803)

Wygodna formą przeglądania perfum. Miałam problem z odnalezieniem miejsca , w którym znajduje się logowanie. I jeszcze Premium i standard, czy różnica dotyczy pojemności czy zaperfumowania, nie mogłam odszukać tej informacji Co do jakości perfum odwzorowania znanych mi zapachów, to jestem pod dużym wrażeniem. Pozdrawiam Małgorzata

18 cze 2023
Nie polecam. Jeszcze 3 lata temu jakość perfum była super. Zapachy były piękne i trwałe. Teraz nie dość,że po pół godzinie nic już nie czuć, to zakupione przeze mnie zapachy są po prostu brzydkie w porównaniu do tego co było dawniej. I proszę mi nie pisać, ze to wina ph skóry itp, bo jakoś zapachy innych firm są na mnie długotrwałe. Po prostu jakość jest coraz gorsza i tyle. Wtedy byłam stałą klientką, teraz już nic więcej nie kupię.

Opinie nt. sklepu aparperfume.pl

2 maj 2024
Oczywiście jeszcze w fazie testów. Ale ok
25 kwi 2024
Dobra trlalosc podobny do orginalu za to cena rewelka
28 sty 2024

Dobra

Szybka obsługa na pewno będę jeszcze korzystać
25 maj 2023

4/5

Jestem zadowolona z czasu realizacji zamówienia. Należało by zwrócić nieco bardziej uwagę na to by opakowania tekturowe produktów nie niszczyły się w transporcie. Osobiście doklejałam taśmą zamknięcie opakowania dyfuzora by wyglądało i zamykało się w sposób estetyczny, ponieważ była to składowa prezentu. Nie miałam jeszcze sytuacji by zniszczeniu uległy olejki, to na plus:-) choć wiem, ze przy mniejszej ilości wysyłacie je państwo w kopercie z folią bąbelkową. Jeżeli to się sprawdza to super:), a jeżeli występują przypadki zniszczeń-dobrze byłoby to przemyslec. Zapachy jak zawsze swietne!
4 paź 2023
Fajne szybkie zrealizowane zamówienie bez długiego czekania na odbiór perfum jeśli chodzi o zapach bardzo zbliżony do orginału intensywny i długo utrzymujący się polecam osobom jeśli chcą kupić dobre jakościowo perfumy
26 lis 2023

Ładny zapach szybka dostawa

Dostawa sprawna i szybka. Zapach perfum bardzo ładny. Szkoda tylko, że chwilowo (mam nadzieję) nie jest dostępny w wersji PREMIUM.

Jeden strzał w dziesiątkę, drugi kulą w płot

Zakupiłam perfumy inspirowane Gucci Bloom i Loewe nr 7. Guciu Bloom faktycznie pachną jak oryginały ale Loewe pachniały tylko spirytusem i majrankiem. Coś okropnego.
12 lis 2023
Kolejny raz zamówiłam i jestem zadowolona...choć na stronie zamówiłam 50ml a przyszło 33ml w tej cenie..???...ogólnie trwałe i godne polecenia
6 paź 2023

Rozczarowanie

Szybka wysyłka. Wszystko dobrze zapakowane. Tylko zapachy.... nawet nie stały przy oryginałach....szkoda...
1 sie 2023
Bardzo ładny zapach, przyjemny i delikatny.
6 lip 2023
Podobieństwo do oryginalnego zapachu, na który niestety mnie nie stać.
12 lis 2023
Dostawa bardzo sprawna, jakość perfum zasługuje na ocenę dobrą.

Realizacja zamówienia.

Dostawa szybko i sprawnie.Jakość wyrobu ocenię po użyciu.
12 lis 2023
Perfumki o ciekawej nucie zapachowej. Trwałe.
3 sie 2023
Szybka wysylka, dobra komunikacja.
29 lis 2023
Dość długo czeka się na przesyłkę
31 gru 2023
Przesyłka na czas