krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2472) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4150)

Nieważny

Firma krainagsm.pl nie uzyskała certyfikatu Trusted Shops.

Ochrona Kupującego nieaktywna

„Zakupy w firmie krainagsm.pl nie są objęte Ochroną Kupującego Trusted Shops.”
Dowiedz się więcej o Znak jakości Trusted Shops

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

24 kwi 2024
Jedna wielka żenada. Zamówiłam paczkę do paczkomatu która nawet nie dostała do wskazanego paczkomatu przeze Mnie ciągle było że przyjęta w oddziale od 16 kwietnia po czym kilka dni później nagle jest ze zwrot do nadawcy, gdzie nawet nie miałam możliwości jej odebrania bo jej w paczkomacie nie było. Kontaktując się z działem obsługi to Pani powinna powiedzieć że skontaktuje się z przewoźnikiem co się dzieje z paczką a nie od razu że robią zwrot za paczkę widać że słabo poukładane w papierach.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

Case

Wszystko ok poza tym, że wzór jest lekko wyblaknięty.
14 lut 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć otrzymanego towaru na shop@krainagsm.pl, zweryfikujemy. Proszę również pamiętać, że zdjęcia mogą się nieznacznie różnić od otrzymanego towaru w zależności od ustawień monitora. Pozdrawiam Kasia
7 lut 2024
Blaszki bardzo małych rozmiarów
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
18 lut 2024
6 lut 2024
3 lut 2024
Szkło hartowane do Xiaomi 12C przyszło pęknięte
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt z działem obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, w wiadomości proszę przesłać zdjęcia uszkodzonego towaru, jest to podstawa do reklamacji i wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
3 mar 2024
szkło ochronne otrzymałam uszkodzone
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o kontakt z działem obsługi klienta na shop@krainagsm.pl, do wiadomości proszę dołączyć zdjęcie z widocznym uszkodzeniem towaru, jest to podstawa do reklamacji i wysyłki paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, zapraszam do kontaktu z działem obsługo klienta na shop@krainagsm.pl w celu wyjaśnienia problemu z produktem. Pozdrawiam Kasia
19 sie 2023
Etui ok. Szkło hartowane nie pasowalo do telefonu, wiec poszło w śmietnik.
29 gru 2023

W ocenie pomijam kwestię czasu dostawy

Pomijam kwestię czasu dostawy - 18 dni od dnia wysyłki - to wina firmy dostarczającej. Towar w zupełności spełnia oczekiwania, dotarł w estetycznym opakowaniu ze stosownym zabezpieczeniem. Kontakt ze sklepem bez zarzutu.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Niestety nie mamy wpływu na pracę kurierów i czasów dostarczania przesyłek. Pozdrawiam Kasia
21 lis 2023

Wszystko gra i huczy.

Ładnie spakowane zamówienie, nic nie było zniszczone. Jedynie dłuuuga dostawa, ale to raczej minus dla poczty polskiej, bo przesyłka była nadana szybko.
22 lis 2023
23 cze 2023
Szybka realizacja zamówienia. Szkoda tylko, że jedno z trzech szkieł ochronnych, które zamówiłem przyszło uszkodzone - taki drobny szczegół
26 cze 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęcia uszkodzonego towaru na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia