krainagsm.pl- Logo - Opinie

krainagsm.pl

Opinie (2331) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3932)

Ważny od: 15 wrz 2021
krainagsm.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dostawa mogła by być szybsza, ale przesyłkę dostarczała Poczta, więc nie oczekujmy zbyt wiele. Poza tym cena produktów jak i przede wszystkim jakość musi zadowolić każdego.

23 maj 2023
Zwróciłam się mailowo o przesłanie nr listu poleconego po wysłaniu przesyłki- nie otrzymałam odpowiedzi. Po otrzymaniu przesyłki napisałam maila z reklamacją ponieważ towar był wadliwy i również nie otrzymałam żadnej informacji. Dla mnie jest to ignorowanie klienta, który zakupił towar. Totalny brak szacunku. Na pewno nie polecę tego sklepu nikomu i już nigdy tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu krainagsm.pl

DJ
Dawid J.
Iława
Szkła są za duże. W 21 wieku bardzo trudno kupić szkła do typu telefonu - taka sytuacja Tak jak na zdjęciu. Po całej krawędź.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl oraz z ustawień telefonu z widoczna nazwą modelu jaki Pan posiada, jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
24 kwi 2024
Szybka wysyłka Lecz niestety szkiełko nie pasuje do telefonu ale etui już tak.
25 kwi 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym niedopasowaniem na shop@krainagsm.pl, jest to podstawa do reklamacji. Pozdrawiam Kasia
Etui bardzo fajne ale szybka słaba po dwóch dniach wyszczerbiła sie
Odpadł uchwyt od palca
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć etui z widocznym uszkodzeniem na shop@krainagsm.pl jest to podstawa do reklamacji i ponownej wysyłki. Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dziękujemy i cieszymy się, że produkt się sprawdził. Zapraszamy na kolejne zakupy :) Pozdrawiam Kasia
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Produkt bardzo dobry,ale czas dostawy bardzo długi.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
nie wnoszę uwag, jestem zadowolony z usługi
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Produkt niespelniajacy swoich funkcji (etiu z magnesem i uchwytem, ktore wypadają przy minimalnym dotknieciu) i myślę, że sklep to doskonałe wie a i tak wystawia go do sprzedaży. Otrzymałam zwrot jednak musiałam się upomiec bo początkowo zwrócono mi tylko 10 zł.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Nie jesteśmy w stanie sprawdzić każdego etui przed wysyłka ale jeżeli mamy tylko jakiś sygnał od klientów, ze coś jest nie tak to od razu jest to weryfikowane i wysyłana jest paczka reklamacyjna ze sprawdzonym etui. Jeżeli chodzi o wysokość zwrotu, to zgłoszenie dotyczyło etui dlatego została oddana część pieniędzy bo w komplecie było jeszcze szkiełko na ekran, którego nie obejmowała Pani reklamacja. Pozdrawiam Kasia

Niezgodności z opisem

Wysłano mi trochę inny produkt niż przedstawiony w ofercie. Inny z kolei nie był w pełni kompatybilny z moim telefonem.
31 sty 2024
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć otrzymanego towaru z widocznym niedopasowaniem, niezgodnością na shop@krainagsm.pl. Proszę również o zdjęcie z ustawień telefonu z widoczna nazwa modelu jaki Pan posiada. Zweryfikujemy problem i będziemy się kontaktować. Pozdrawiam Kasia
Paczka się bardzo opóźniła lecz towar pierwszej klasy
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, staramy się żeby paczki docierały do klientów na czas niestety zdarzają się sytuacje losowe. Cieszymy się, że mimo małych problemów jest Pani zadowolona z towaru. Pozdrawiam Kasia
8 wrz 2023

etui do telefonu

Zakupiłam etui do 2 telefonów. Do pierwszego jednokolorowe, natomiast do drugiego bezbarwne i ciemne ze wzorem w rozmazane serca. Otrzymałam zamiast wzoru z sercami jakieś różowe świnie - masakra!!! Może dzieciaki takie lubią, ale nie dorośli. Na meil strona nie reaguje, a reklamacja jest droższa (koszty wysyłki) niż to etui warte. Taką świnię mi podłożyli...
11 wrz 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, proszę o przesłanie zdjęcia z błędnie otrzymany etui na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji i wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
13 paź 2023

Nakładka Chrome Magsafe Iphone 12 złoty+ szkło

Kontakt ok, informacje o zakupie, przesyłce ok, sam zakup cena ok. Niestety cena adekwatna do jakości po 3 dniach już zaczyna odchodzić "złoty" kolor z etui podejrzewam, że za kilkanaście dni etui będzie wyglądać fatalnie i wyląduje w koszu.
13 paź 2023
Dzień dobry, proszę o przesłanie zdjęć z widocznym uszkodzeniem etui na shop@krainagsm.pl w celu wysłania paczki reklamacyjnej. Pozdrawiam Kasia
9 cze 2023
Zamówiona obudowa jest tą której oczekiwałam, jednakże miś, który jest na niej nadrukowany jest w odcieniach zieleni, a nie brązu i beżu. Dostawa również trwała stosunkowo długo, jednakże tu wina może leżeć po stronie poczty polskiej.
10 cze 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności, jeżeli Pani sobie życzy możemy wysłać jeszcze jedno etui, prosimy o przesłanie tego zdjęcia do działu reklamacji na adres shop@krainagsm.pl. Pozdrawiam
8 wrz 2023
Case na samsung a14 5g dobrze dopasowany, ale szkło ochronne nie trzyma się wyświetlacza. Odpadło mimo użycia załączonych środków do odtłuszczenia.
24 gru 2023
folia hydrożelowa była przecięta w połowie. Ogólnie produkt wadliwy. Zdjęcie bym wysłał ale niestety produkt wyrzuciłem.
Odpowiedź ze sklepu krainagsm.pl
Dzień dobry, folia zewnętrzna jest przecięta dla łatwiejszego montażu. Właściwa folia, która jest montowana na telefonie jest w całości. Do foli została dołączona instrukcja montażu wraz z kodem QR do filmiku na którym koleżanki pokazują w jaki sposób poprawnie zamontować folię. Co do wadliwości towaru nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować, podstawa do reklamacji są zdjęcia. Pozdrawiam Kasia
28 gru 2023
Etui nie pasuje na aparat i jest lekko przetarte i brakuje wycięcia na latarkę, szkło hartowane idealne
28 gru 2023
Dzień dobry, przepraszamy za niedogodności. Proszę o przesłanie zdjęć jak etui wygląda na telefonie oraz z ustawień telefonu jaki model Pani posiada na shop@krainagsm.pl w celu weryfikacji. Uszkodzenie na etui jest jak najbardziej widoczne i możemy wysłać w ramach reklamacji bez uszkodzeń tylko musimy potwierdzić model telefonu bo wizualnie etui pasuje do Realme GT Master Explorer i nie brakuje na nim żadnego wycięcia. Pozdrawiam Kasia