puzzleYOU PL- Logo - Opinie

puzzleYOU PL

Opinie (448) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3323)

3 sty 2024
Świetna i szybka realizacja zamówienia Poprawiłabym tylko trochę jakość zdjęć drukowanych na puzzlach ale jest okej polecam

Produkt bardzo ładny, spełnił oczekiwania, ekspresowe wykonanie. Niestety firma kurierska nie wywiązała się z dostarczenia, mimo, że byłam pod wskazanym adresem o konkretnej godzinie, kurier nie dzwonił i nie doręczył przesyłki. Nie dostałam żadnego powiadomienia (ani telefonicznego ani mailowego) z informacją że przesyłka nie została dostarczona i ze zaniesiono ją do punktu odbioru. W punkcie odbioru nie chciano mi jej wydać, bo nie mając żadnego powiadomienia nie miałam też kodu odbioru. Bardzo stresujące doświadczenie bo przesyłka była prezentem, który miał być wręczony w konkretnym terminie.

Opinie nt. sklepu puzzleYOU PL

Produkt bardzo dobrej jakości Wszystko zgodne z zamówieniem Dostawą szybko Kontakt z firmą bardzo dobry Polecam jestem mega zadowolony
Brakuje numeru telefonu w formularzu składania zamówienia co utrudnia kontakt z kurierem. Ale puzzle piękne, polecam
Odpowiedź ze sklepu puzzleYOU PL
Nikt nie chce, aby kierowcy rozmawiali przez telefon podczas jazdy, a DHL chce, aby samochód dostawczy zatrzymywał się tylko w celu dostarczenia paczek. Gdybyśmy mieli pole na numer telefonu, nasi klienci oczekiwaliby, że kierowca do nich zadzwoni, ale ta usługa nie jest świadczona przez DHL w przypadku standardowych przesyłek. Można jednak wpisać swój numer telefonu w polu "Dodatkowe informacje adresowe", mając nadzieję, że kierowca zrobi wyjątek. ¯\_(ツ)_/¯

Puzzle na 6+

Polecam jako wspaniały prezent, a zabawa przy układaniu gwarantowana.
28 wrz 2024
Puzzle wyszły bardzo ładnie. Pięknie zapakowane. Gorąco polecam !!!🙂
2 paź 2024

Super prezent, bardzo dobra jakość

Super prezent bardzo dobra jakość. Obdarowany zachwycony.
30 wrz 2024
Puzzle cudowne, efekt przerósł oczekiwania.
5 paź 2024
Bardzo szybka wysyłka. Puzzle rewelacja
Szybko, sprawnie i przejrzyście!
26 wrz 2024
Super!