puzzleYOU PL- Logo - Opinie

puzzleYOU PL

Opinie (439) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3251)

3 sty 2024
Świetna i szybka realizacja zamówienia Poprawiłabym tylko trochę jakość zdjęć drukowanych na puzzlach ale jest okej polecam

29 wrz 2023
Zamówiłam puzzle na prezent- 60 urodziny. Dodałam dedykację która brzmiała Wszystkiego Najlepszego Siostro. Nie dostałam na maila pliku do zatwierdzenia. Przesyłka przyszła po kilku dniach. Ku mojemu zdziwieniu na pudełku wydrukowano Wszystkiego Najlepszego "Siosto" To skandal żeby za tyle pieniędzy zrobić taki błąd i puścić produkt do klienta. Złożyłam reklamację, odezwali się po tygodniu. Nie poczuwają się do jakiejkolwiek winy i twierdza ze skoro kliknelam dalej to sama zatwierdziłam błędny plik, żenada napisano że mogę jeszcze raz zamówić puzzle ze zdjęcia 50% taniej i że zrobią edycję zdjęcia bo dwie osoby są zacienione. To jak to, ktoś dostrzegł zacienienie osób a nie widział literówki? Oczywiście to fikcja tzw makaron na uszy, bo gdy tylko się zgodziłam na tę opcję, korespondencja mailową się zakończyła. Brak wytycznych do zamówienia. Stanowczo NIE POLECAM tej firmy,nie uczciwa a klienta ma w poważaniu. Tylko ilość i kasa się liczy ale brakuje kontroli jakości. Impreza coraz bliżej a ja nie mam prezentu i pieniędzy.

Opinie nt. sklepu puzzleYOU PL

30 cze 2024

Wszystko pięknie

Nie ukrywam, że trochę bałem się zakupu ponieważ były sporadyczne, negatywne opinie a prezent był bardzo ważny i nie mógł być źle wykonany, jednakże wszystko przyszło dobrze zrobione - mam taką nadzieję, bo składanie w toku przez obdarowanego, a jak narazie mówił, że wygląda pięknie. Polecam 😌
7 lip 2024
Puzzle wykonane szybko oraz bardzo dobrze, są piękne. Jedyny minus to dostawa kurierem DHL- ta firma jest najgorsza na rynku, kurier nie odbiera telefonów i później po całym mieście trzeba szukać paczki. Daje 5 na 5 ale radzę zmienić firmę kurierską.
28 cze 2024

Wszystko idealne

Puzzle są genialne, już któryś raz zamawiam na prezent. Pudełko i puzzle świetnej jakości. Zamówienie było już u mnie drugiego dnia od zamówienia!! Prędkość niesamowita. Zdecydowanie warte swojej ceny.
Szybkość i jakość wykonania są świetne. Dodatkowo możliwość wyboru wyglądu pudełka i weryfikacja zdjęcia przed zamówieniem :)
Polecam serdecznie. Zamówienie zrealizowane zgodnie z zamówieniem i bardzo szybko. Obdarowany szczęśliwy i to najważniejsze.

Super, super , super!!!!!

Pełny profesjonalizm, szybkość realizacji. Zero problemów przy indywidualnych zmianach. Najwyższa jakość wykonania.
Puzzle rewelacja Jakość wykonania 6 z plusem Szybkość realizacji zamówienia również 6 z plusem
Realizacja w jeden dzień i super jakość :) Jestem naprawdę zadowolona, dobrze się układa.
27 cze 2024

Puzzle ze zdjęcia

Łatwa obsługa dotycząca projektowania, natychmiastowa realizacja zamówienia
Puzle są świetne. Przesyłka dotarła dość szybko. Polecam
GC
28 cze 2024
Czas wykonania expres. Super. Jakość super.
Terminowe dostarczenie i świetna jakość.
2 lip 2024
Szybko i elegancko! Po prostu brak uwag :)
Super! 2x zamawiałam i jestem zadowolona
Szybkość realizacji, jakość wykonania
Problem z dostarczeniem przesyłki,
NK
Nina K.
Wrocław
polecam Waszą firmę puzle są super
6 lip 2024
Szybkość wysyłki, jakość puzzli