puzzleYOU PL- Logo - Opinie

puzzleYOU PL

Opinie (439) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3242)

Najistotniejsza pozytywna opinia

26 lip 2023
Zaczniemy od tego, że spersonalizowanie puzzli (puzzli i dodatków) jest bardzo łatwe, bardzo przyjazne. Ciekawa oferta dodatków. Duża różnorodność propozycji formatów, szablonów, wyboru czcionki, w tym koloru, dodawanego tekstu. Łatwy podgląd na każdym etapie tworzenia puzzli i dodatków. I do tego czas realizacji zamówienia (o czym piszemy poniżej). Zamówione zostały puzzle oraz mata do puzzli i ramka do puzzli. Zamówienie zostało zrealizowane w dwóch przesyłkach (dwuetapowo) - czego nie byliśmy świadomi. Dlatego, kiedy jednego dnia dotarło pudło z puzzlami i matą, przestraszyliśmy się, że nie ma ramki (a był to prezent ślubny, potrzebny na 21-07). W związku z tym skontaktowaliśmy się z firmą, aby tą sprawę wyjaśnić. Kontakt telefoniczny szybki i rzeczowy - rozmowa rozwiała wszelkie nasze obawy i wątpliwości. Druga część przesyłki - ramka (do puzzli 2000) - dotarła po dwóch dniach (19-07). Obie przesyłki porządnie zapakowane i zabezpieczone - ramka nie została jeszcze rozpakowana - czeka aż ułożone zostaną puzzle - trochę to potrwa :), ale wydaje się, że przesyłka nie jest uszkodzona. Niesamowita sprawność i szybkość realizacji zamówienia: zamówienie złożone 12.07 wieczorem/nocą, a pierwsza część dotarła 17.07, druga 19.07 - biorąc pod uwagę, że w tym czasie była sobota i niedziela - realizacja zamówienia SUPER SZYBKA, przesyłka wręcz EKSPRESOWO dotarła pod wskazany adres !!! To było drugie nasze zamówienie w puzzleYOU (oba zamówienia na tzw. "ostatnią chwilę") i zapewne nie ostatnie. Firma naprawdę godna polecenia !!!

Najistotniejsza negatywna opinia

29 wrz 2023
Zamówiłam puzzle na prezent- 60 urodziny. Dodałam dedykację która brzmiała Wszystkiego Najlepszego Siostro. Nie dostałam na maila pliku do zatwierdzenia. Przesyłka przyszła po kilku dniach. Ku mojemu zdziwieniu na pudełku wydrukowano Wszystkiego Najlepszego "Siosto" To skandal żeby za tyle pieniędzy zrobić taki błąd i puścić produkt do klienta. Złożyłam reklamację, odezwali się po tygodniu. Nie poczuwają się do jakiejkolwiek winy i twierdza ze skoro kliknelam dalej to sama zatwierdziłam błędny plik, żenada napisano że mogę jeszcze raz zamówić puzzle ze zdjęcia 50% taniej i że zrobią edycję zdjęcia bo dwie osoby są zacienione. To jak to, ktoś dostrzegł zacienienie osób a nie widział literówki? Oczywiście to fikcja tzw makaron na uszy, bo gdy tylko się zgodziłam na tę opcję, korespondencja mailową się zakończyła. Brak wytycznych do zamówienia. Stanowczo NIE POLECAM tej firmy,nie uczciwa a klienta ma w poważaniu. Tylko ilość i kasa się liczy ale brakuje kontroli jakości. Impreza coraz bliżej a ja nie mam prezentu i pieniędzy.

Opinie nt. sklepu puzzleYOU PL

30 cze 2024

Wszystko pięknie

Nie ukrywam, że trochę bałem się zakupu ponieważ były sporadyczne, negatywne opinie a prezent był bardzo ważny i nie mógł być źle wykonany, jednakże wszystko przyszło dobrze zrobione - mam taką nadzieję, bo składanie w toku przez obdarowanego, a jak narazie mówił, że wygląda pięknie. Polecam 😌
7 lip 2024
Puzzle wykonane szybko oraz bardzo dobrze, są piękne. Jedyny minus to dostawa kurierem DHL- ta firma jest najgorsza na rynku, kurier nie odbiera telefonów i później po całym mieście trzeba szukać paczki. Daje 5 na 5 ale radzę zmienić firmę kurierską.
28 cze 2024

Wszystko idealne

Puzzle są genialne, już któryś raz zamawiam na prezent. Pudełko i puzzle świetnej jakości. Zamówienie było już u mnie drugiego dnia od zamówienia!! Prędkość niesamowita. Zdecydowanie warte swojej ceny.

Super, super , super!!!!!

Pełny profesjonalizm, szybkość realizacji. Zero problemów przy indywidualnych zmianach. Najwyższa jakość wykonania.
Puzzle rewelacja Jakość wykonania 6 z plusem Szybkość realizacji zamówienia również 6 z plusem
27 cze 2024

Puzzle ze zdjęcia

Łatwa obsługa dotycząca projektowania, natychmiastowa realizacja zamówienia
25 cze 2024
jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko na najwyższym poziomie
Puzle są świetne. Przesyłka dotarła dość szybko. Polecam
GC
28 cze 2024
Czas wykonania expres. Super. Jakość super.
1 dzień temu
Terminowe dostarczenie i świetna jakość.
2 lip 2024
Szybko i elegancko! Po prostu brak uwag :)
Super! 2x zamawiałam i jestem zadowolona
Szybkość realizacji, jakość wykonania