TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria- Logo - Opinie

TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

Opinie (189) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (311)

Ważny od: 22 lis 2022
TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, pełnowartościowy, dobrze zapakowany . Polecam sklep. Jestem bardzo zadowolona.

18 lut 2024
Zawiodłam się na włóczce ponieważ nie sądziłam,ze będzie drazniąca,drapiąca dla skóry

Opinie nt. sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

Wiskoza

Kupiłam dwa kawałki wiskozy. Wzór i kolor zgodny ze zdjęciami. Materiał dobry gatunkowo. Dostawa ekspresowa. Ceny fajne. Duże promocje można trafić. Będę tutaj zamawiać częściej.
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Dziękujemy za Twój wspaniały komentarz! Bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolony z zakupu wiskozy w naszym sklepie. Staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość materiałów i szybką dostawę, dlatego miło jest usłyszeć, że Twoje oczekiwania zostały spełnione. Jeśli będziesz potrzebować więcej tkanin, zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy jeszcze raz i życzymy udanych projektów kreatywnych z naszymi materiałami!
Materiał bardzo ładny, dobrze się szyje i bardzo ładnie wygląda jako obrus. Kolor świetny
KB
Krystyna B.
Jastkowice
Błyskawiczna dostawa, materiał zgodny z oczekiwaniami.
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! To dla nas ogromna dawka motywacji. Zapraszamy Cię ponownie do naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie regularnie pojawiają się nowości i ciekawe promocje. Nie zapomnij również dołączyć do naszej społeczności na Facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/textileclubPL
TKANINY ZGODNE Z OPISEM I SZYBKA DOSTAWA
Dobra jakość tkanin Exspresowa wysyłka
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Dziękujemy Ci za Twój cudowny komentarz! Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zachęcamy Cię do ponownych odwiedzin TextileClub.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swoich kreatywnych projektów. Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, abyś nie przegapiła żadnych nowości: https://www.facebook.com/textileclubPL
Szybka dostawa, wszystko bez zarzutu.
Dobry kontakt, szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Kochana klientko, ogromne dzięki za Twój entuzjazm! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Twoje pozytywne opinie. Zapraszamy Cię do regularnych odwiedzin naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swoich projektów. Nie zapomnij także śledzić nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/textileclubPL
Było bardzo sprawnie :)
Odpowiedź ze sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria
Dziękujemy Ci za Twój czas i miłe słowa! Jesteśmy szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy Cię ponownie do TextileClub.pl, gdzie czekają na Ciebie najnowsze kolekcje tkanin i wiele innych atrakcyjnych produktów. Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, abyś zawsze był na bieżąco: https://www.facebook.com/textileclubPL
Jest ok
super