TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria- Logo - Opinie

TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

Opinie (234) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (387)

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, pełnowartościowy, dobrze zapakowany . Polecam sklep. Jestem bardzo zadowolona.

18 lut 2024
Zawiodłam się na włóczce ponieważ nie sądziłam,ze będzie drazniąca,drapiąca dla skóry

Opinie nt. sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

AC
Szybka dostawa, duży wybór tkanin i te promocje! Mogę teraz uszyć sobie ładne ciuszki za nieduże pieniądze.😀
Szybka dostawa. Tkanina ładniej się prezentuje niż na zdjęciu. Jestem bardzo zadowolona z zamówienia.
6 lip 2024
Materiał zgodny z opisem super. Realizacja bardzo terminowa
UZ
2 lip 2024
2 lip 2024
1 lip 2024
10 cze 2024
Bardzo szybka dostawa, materiał dokładnie taki jaki chciałam. Bardzo dobra jakość. Polecam i wrócę.
21 cze 2024
Dziękujemy Ci za Twój czas i miłe słowa! Jesteśmy szczęśliwi, że nasze materiały spełniają Twoje oczekiwania. Serdecznie zapraszamy Cię ponownie do TextileClub.pl, gdzie czekają na Ciebie najnowsze kolekcje tkanin i wiele innych atrakcyjnych produktów. Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, abyś zawsze była na bieżąco: https://www.facebook.com/textileclubPL
17 cze 2024

OKTkanina doskonałej jakości

Tkanina doskonałej jakości. Bardzo sprawna dostawa.
21 cze 2024
Ogromne dzięki za Twoją pozytywną opinię! Jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Zapraszamy Cię do częstych odwiedzin naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie zawsze znajdziesz coś dla siebie. Zachęcamy również do dołączenia do nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/textileclubPL
3 cze 2024

Praktyczna tkanina.

Długo poszukiwana. Udany zakup. Cena przystępna.
21 cze 2024
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! To dla nas ogromna dawka motywacji. Zapraszamy Cię ponownie do naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie regularnie pojawiają się nowości i ciekawe promocje. Nie zapomnij również dołączyć do naszej społeczności na Facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/textileclubPL
EC
EDYTA C.
KNURÓW
17 cze 2024
Tkaniny bardzo dobrej jakości, sprawna obsługa.
21 cze 2024
Dziękujemy za Twoje słowa uznania! To dla nas wielka satysfakcja. Zapraszamy Cię do ponownych odwiedzin naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie czekają na Ciebie wysokiej jakości produkty. Nie zapomnij także śledzić nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/textileclubPL
30 maj 2024
Bardzo dobrej jakości materiał, sprawna dostawa
21 cze 2024
Dziękujemy Ci za Twój cudowny komentarz! Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zachęcamy Cię do ponownych odwiedzin TextileClub.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swoich kreatywnych projektów. Zapraszamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, abyś nie przegapiła żadnych nowości: https://www.facebook.com/textileclubPL