TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria- Logo - Opinie

TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

Opinie (216) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (356)

Ważny od: 22 lis 2022
TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 gru 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Towar zgodny z opisem, pełnowartościowy, dobrze zapakowany . Polecam sklep. Jestem bardzo zadowolona.

18 lut 2024
Zawiodłam się na włóczce ponieważ nie sądziłam,ze będzie drazniąca,drapiąca dla skóry

Opinie nt. sklepu TextileClub.pl - Tkaniny, Dzianiny, Pasmanteria

19 maj 2024
Polecam sprzedającego - bardzo szybka realizacja zamówienia; materiał zgodny z opisem. Jestem zadowolona.
Bardzo szybka dostawa, materiał dokładnie taki jaki chciałam. Bardzo dobra jakość. Polecam i wrócę.

Przesyłka błyskawiczna. Materiał zgodny z opisem. Polecam
21 maj 2024
Dziękujemy za Twój ciepły komentarz! Jest dla nas wielkim wyróżnieniem, że nasz sklep jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. Serdecznie zapraszamy Cię ponownie do TextileClub.pl, gdzie czekają na Ciebie najlepszej jakości tkaniny i dzianiny, oraz dodatki krawieckie. Nie zapomnij także dołączyć do nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/textileclubPL
17 maj 2024
Bardzo szybka i przyjemna realizacja zamówienia.polecam
21 maj 2024
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że jesteś zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Zapraszamy Cię do ponownych odwiedzin naszego sklepu TextileClub.pl, gdzie zawsze stawiamy na jakość i trendy modowe. Nie zapomnij również dołączyć do nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/textileclubPL

Praktyczna tkanina.

Długo poszukiwana. Udany zakup. Cena przystępna.
Bardzo dobrej jakości materiał, sprawna dostawa

Solidnocsc

Wszystko jak nalezy
21 maj 2024
Kochana klientko, ogromne dzięki za Twoje wsparcie i zaufanie! Jesteśmy zachwyceni, że jesteś zadowolona z zakupów w TextileClub.pl. Zapraszamy Cię do częstych odwiedzin naszego sklepu, gdzie zawsze znajdziesz najlepszej jakości materiały do uszycia swojej kreacji lub dekoracji. Nie zapomnij śledzić nas na Facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami: https://www.facebook.com/textileclubPL
Solidnosc
AM