meblefryzjerskie.net- Logo - Opinie

meblefryzjerskie.net

Opinie (339) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (837)

Ważny od: 10 lis 2016
meblefryzjerskie.net spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecam serdecznie , kontakt ze sprzedającym jak i obsługa wszystko bardzo profesjonalnie , szybka dostawa bardzo dobrze zabezpieczone urządzenia .

6 paź 2023
Instrukcja do fotela jest bardzo słaba. Cztery rysunki bez żadnego opisu ani rozpisu śrubek. Fotel składał narzeczony i więcej mu dało zdjęcie na stronie i własna intuicja niż ta instrukcja. Narzędzi do skręcania również nie było w zestawie gdzie zazwyczaj producenci dodają, a w tym przypadku były nakrętki sześciokątne, które trzeba było dokręcać kombinerkami. Fotel ma ponadto lekko uszkodzony materiał z tyłu, ale nie jest dla mnie to jakiś duży i przeszkadzający defekt by dokonać reklamacji. Fotel sam w sobie jest wygodny, po złożeniu łatwy w obsłudze natomiast niestety trzęsie się i nie wiem czy tak musi być czy coś źle zamontowane (podkreślam, że instrukcja do niczego).

Opinie nt. sklepu meblefryzjerskie.net

Brak instrukcji obsługi do składania fotela plus brak jednej zaślepki.
3 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu meblefryzjerskie.net
Dziękujemy za opinie. Zapraszamy ponownie.
7 gru 2023
3 lip 2023