fajna-bizuteria.plOpinie

fajna-bizuteria.pl - Biżuteria srebrna, złota i magnetyczna

Zastanawiasz się, dlaczego wybrać naszą biżuterię? ● wykonana z najwyższej próby srebra i stali szlachetnej ● antyalergiczność, nie podrażnia skóry ● nowoczesne połączenia srebra ze złotem, ceramiką i szlachetnymi kamieniami ● z naszej oferty można wybrać coś na wyjście do kina i na uroczysty bankiet ● inspiracje do naszych kolekcji czerpiemy ze światowych trendów modowych ● nasz konsultant pomoże w doborze odpowiedniej biżuterii ● oferujemy funkcjonalną biżuterię magnetyczną Energetix >>
S.P. & Victoria's sp. z o.o.
ul. Pokoju 14/5
41-600 Świętochłowice

Opinie nt. sklepu fajna-bizuteria.pl

4.78/5.00

W tym roku zaczęłam wcześniej robić zakupy świąteczne i w poszukiwaniu biżuterii trafiłam do S.P.&Victoria's. Biżuteria super wykonana, wygląda tak jak na zdjęciach. Bez wątpienia doda blasku każdej kobiecie. Jestem pewna, że rodzinka będzie zadowolona z gwiazdkowych prezentów. Na pewno wrócę przy kolejnej okazji :)
Czytaj dalej 2 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie

Bransoletkę zamawiałam tydzień temu. Do tej pory nie ma żadnej informacji o przesyłce
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Paulino. W nawiązaniu do rozmowy, raz jeszcze przepraszamy za zaistniałą sytuację. Byliśmy pewni, że dotarły do Pani nasze informacje. Mam nadzieję, że teraz już jest wszystko dobrze i przesłana bransoletka spełniła Pani oczekiwania :) Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość :) Moje uszanowanie Sławomir Pach manager sklepu fajna-bizuteria.pl
1 osoba uznała to za pomocne
Czytaj dalej 1 osoba uznała to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalej 2 osób uznało to za pomocne Pokaż wszystkie pozytywne opinie
1 osoba uznała to za pomocne
Czytaj dalej 1 osoba uznała to za pomocne Pokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu fajna-bizuteria.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Szybka reakcja na zamówienie i dostawa. Wygodna dla klienta współpraca z InPost. Estetyka oferowanych produktów w połączeniu z walorami zdrowotnymi (myślę, że to może być prawda :) ) Negatywy: wysokie ceny
Błyskawiczna realizacja. Jestem stałą klientką. Polecam gorąco.
 pomocny (1)
Biżuteria bardzo ładna, tak jak na obrazku.
Jestem zawiedziona zdjecia kłamią👎
 w trakcie sprawdzania|
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowna Pani Alicjo. Zgodzę się z Panią doskonale, że zdjęcie nigdy nie odzwierciedli oryginału, chyba że jest pokazane w tych samych proporcjach. Dlatego zdjęcia biżuterii są przeważnie większe od oryginału, aby pokazać jak najwięcej szczegółów. Staramy się, aby w opisie było również podanych jak najwięcej danych i istotnych szczegółów, żeby łatwiej było sobie z obrazować całość produktu w jego naturalnych wymiarach. Ponadto dla zakupów przez internet, jest specjalnie przystosowane prawo, właśnie w takich okolicznościach. Konsument ma prawo odstąpić od zamówienia w terminie 14 dni od otrzymania zamówienia, bez podawania przyczyny. A dokładniej: 14 dni na poinformowanie danego sklepu i kolejne 14 dni na dostarczenie danego produktu. Dlatego proszę z tego prawa skorzystać :) Jesteśmy otwarci na dialog z naszym klientem, bez względu na to czy jest zadowolony, czy ma uwagi do naszych produktów. Moje uszanowanie Sławomir Pach manager sklepu internetowego
Duży wybór biżuterii niestety trzeba się przed zakupem dopytać czy posiadają dany wzór w sklepie.
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
Szanowni Państwo. Staramy się, aby oferta była na bieżąco aktualizowana. Przygotowujemy się na nową kolekcję i czasami może nam coś umknąć. Dziękujemy za wyrozumiłość
Funkcja czatu, przez którą można było otrzymać szybko informacje na temat produktu
 pomocny (1)
Dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka wysyłka, ładnie zapakowany produkt 😀
 pomocny (1)
Wspaniały kontakt, natychmiastowa wysyłka, polecam jak najbardziej!!!
 pomocny (1)
Wszystko zgodne z opisem, bardzo szybko zrealizowane zamówienie...
 pomocny (1)
Ładne pierścionki i bardzo szybka dostawa. Polecam Sprzedawcę.
 pomocny (1)
Przemiła obsługa, szybka dostawa, towar spełnił oczekiwania
 pomocny (2)
Szybka realizacja, bez najmniejszych problemów. Towar ok
 pomocny (1)
Super zgodna z oczekiwaniami dużo satysfakcji
 pomocny (1)
Bardzo dobra i szybka obsluga
 pomocny (1)
Pełna satysfakcja z zakupu.
 pomocny (3)