fajna-bizuteria.pl- Logo - Opinie

fajna-bizuteria.pl

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (428)

Ważny od: 5 maj 2015
fajna-bizuteria.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Zamawiałam literkę N, która była zbyt duża jak na moje oczekiwania - szkoda ,że nie macie w sprzedaży mniejszych literek tylko same takie wielkie. Zamówiłam z ciekawości- literka sama w sobie okej, pozłacana, jednak słychać "pusty/napompowany środek " co mi przeszkadza jednak jak za tą cenę nie można za dużo wymagać. Ogólnie mogę polecić. Jednak jest tak drobna i ma zbyt odstajace konce, że się wszędzie wplątuje.
NN

14 sty 2024
Do dziś nie otrzymałam zamówienia
Odpowiedź ze sklepu fajna-bizuteria.pl
17 sty 2024
Szanowna Pani Justyno. Na stronie umieściliśmy pasek informacyjny: "Ze względu na inwentaryzację, zamówienia złożone po godz.12:00 02.01.2024 będziemy wysyłali dopiero 11.01.2024". Możliwe, jak to bywa przy systemach, mógł się po prostu Pani nie wyświetlić. Do tego jeszcze nadszedł weekend i zamówienie dotarło dopiero 15.01.2024. Przepraszamy za niedogodności, ale mamy nadzieję że pierścionek spełnił Pani oczekiwania :) Pozdrawiam serdecznie Sławomir Pach manager sklepu internetowego