kadax.pl- Logo - Opinie

kadax.pl

Opinie (1155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1155)

Ważny od: 3 paź 2023
kadax.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

szybciutka realizacja zamówienia. To co chciałam dostałam. Będę korzystała z Waszych usług w miarę potrzeb. Dziękuję

26 gru 2023
Zakupy w 100% udane. Ale to co sie dzieje po zakupie to skreśla sklep... od zakupu codziennie spam z jakimis ofertami zakupu, przeglądania jakichs ofert. Tak to nie dziala i zniecheca.

Opinie nt. sklepu kadax.pl

w trakcie sprawdzania
Leżak przyszedł uszkodzony. Nie odpowiedziano na wysłanego maila z reklamacją. Nie polecam
Maile od Państwa są zbyt uporczywe, poproszę jeden w tygodniu, wieksza liczba maili działa mi na nerwy. Opakowanie z nasionami trawy było uszkodzone(dziura).
23 mar 2024
Jeden wielki dramat Byle jaki plastik Nic do niczego nie pasowało
Dotrzymać obiecanego telefonicznie terminu dostawy
Tydzień temu zamówienie zostało przyjęte do realizacji i w dalszym ciągu nie otrzymałem zamówionego towaru. Moim zdaniem powinniście Państwo popracować nad terminowością realizacji zamówień lub zmienić firmę kurierską.
26 gru 2023

Stop ze spamem

Anulowali zamówienie bo się pomylili z cenami na stronie...

Zmówiłem kilka produktów, bo zachęciła mnie reklama w necie. Umowa została zawarta...Dostałem nawet potwierdzenie od firmy kurierskiej z numerem przesyłki. Następnego dnia informacja, że się pomylili i złe ceny zrobili na stronie ... I mogą mi sprzedać, ale trzy razy drożej od tego co wcześniej miałem potwierdzone po złożeniu zamówienia.... No klapa totalna.
14 sty 2024
Pierwsze i ostatnie zakupy w tym sklepie. Zrobili promocję, wysłali jedną z trzech pączek. Firma kurierska nie mogła dostarczyć niekompletnego zamówienia. Strata czasu.

sprzedajecie towar którego nie macie

sprzedajecie towar, którego nie macie u siebie a piszecie, że dostawa jutro/pojutrze. bzdura!
13 gru 2023
Zamówiłam deskę do prasowania i okazała się niestabilna i bardzo się chwiała
25 paź 2023