kadax.pl- Logo - Opinie

kadax.pl

Opinie (697) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (697)

Ważny od: 3 paź 2023
kadax.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 gru 2023
szybciutka realizacja zamówienia. To co chciałam dostałam. Będę korzystała z Waszych usług w miarę potrzeb. Dziękuję

26 gru 2023
Zakupy w 100% udane. Ale to co sie dzieje po zakupie to skreśla sklep... od zakupu codziennie spam z jakimis ofertami zakupu, przeglądania jakichs ofert. Tak to nie dziala i zniecheca.

Opinie nt. sklepu kadax.pl

25 sty 2024

Towar zgodny z opisem, zastrzeżenie do zapakowania

Towar zgodny z opisem, szybka wysyłka. Zastrzeżenie do zapakowania zamówienia, w środku wszystko luźne, trytytki odpadły od kartonu i narzędzia “latały” w środku. Z uwagi na to, że jest to prezent mam kłopot z estetyką.
30 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i opinię! Dołożymy wszelkich starań, żeby sytuacja się nie powtórzyła i klienci byli w pełni zadowoleni z zakupów
Nie zawiodłem się. Profesjonalna i miła obsługa oraz doradztwo w zakresie w/w produktu . Dobry kontakt .Towar zgodny z opisem oraz bardzo szybka wysyłka. Bardzo go polecam w 100%. Po prostu nic dodać nic ująć
Solidna firma ,solidny produkt i bardzo praktyczny , estetyczny wygląd naprawdę warto go kupić i można go użyć na wiele różnych rzeczy u mnie służy jako „mini komoda” w łazience
3 lut 2024
Bardziej sprawdzać wykonanie stołków, u mnie jedno siedzisko z boku było odłamane na długości 5 cm, sam wyszlifowałem bok żeby nie rzucało się w oczy
Zamówiony towar zgodny z opisem, szybka wysyłka, polecam stronę kadax bo na pewno zakupy zrobione na tej stronie będą udane. Pozdrawiam
paczka faktycznie przyszla w ciagu 1 dnia roboczego. bardzo polecam. nic nie stluczone byla naklejka zeby uwazac. polecam
29 sty 2024
Bardzo dobra jakość towaru,idealnie zapokowana przesyłka przed uszkodzeniem,bardzo dobry kontakt
30 sty 2024
Dziękujemy za ocenę i miłą opinię! Cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania i mamy nadzieję, że nadal będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.
Polecam firmę Kadax. Zamówienie zrealizowane szybko. Towar godny z zamówieniem.
29 sty 2024
Maskownica na grzejnik mogłaby mieć boki pomalowane również na biały kolor.
30 sty 2024
Dziękujemy za opinię! Doceniamy Twoją opinię i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów w naszym sklepie
25 sty 2024

produkty wyszukane

produkty, jakich nie ma w innych sklepach, dla wymagającego klienta
26 sty 2024
30 sty 2024
Skrzynki bardzo ładne, solidnie wykonane i prezentują się pięknie.
30 sty 2024
Realizacja zamówienia sprawna, towar dokładnie z opisem. Polecam
szybkość realizacji zamówienia i dobra jakość produktów
31 sty 2024
Miła obsługa. Terminową dostawa. Jak na teraz, jest OK.
Polecam- szybka przesyłka w całości- dobrze zapakowane
Szybka dostawa i wszystko w jak najlepszym porządku ;)
RJ
Bardzo szybka dostawa, super zapakowany produkt.
4 lut 2024
Zgodne z zamówieniem. Jestem bardzo zadowolona
4 lut 2024

Szybka dostawa.

Zamówienie zgodne z opisem. Szybka dostawa.

super komunikacja

bardzo dobra komunikacja ze sprzedającym!