kadax.pl- Logo - Opinie

kadax.pl

Opinie (1155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1155)

Ważny od: 3 paź 2023
kadax.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

szybciutka realizacja zamówienia. To co chciałam dostałam. Będę korzystała z Waszych usług w miarę potrzeb. Dziękuję

26 gru 2023
Zakupy w 100% udane. Ale to co sie dzieje po zakupie to skreśla sklep... od zakupu codziennie spam z jakimis ofertami zakupu, przeglądania jakichs ofert. Tak to nie dziala i zniecheca.

Opinie nt. sklepu kadax.pl

1 maj 2024
Zakupiony towar był niekomletny (brak podkładki pod śrubę), ślady zarysowań, jednakże po rozmowie z konsultantem uzyskałam rabat ( po przesłaniu zdjęć). Wszystko zajęło ok pół godziny, zwrot środków również nastąpił natychmiast. Także polecam tą firmę.
Ławka solidna, w pięknym, antracytowym kolorze. Jednakże podniesienie siedziska w celu skorzystania ze skrzyni jest dość problematyczne. Bok siedziska ociera się o podłokietnik więc trzeszczy, dodatkowo trzeba użyć siły aby ją otworzyć.
21 kwi 2024
Dzień opóźnienia wysyłki w stosunku do deklarowanej.
2 maj 2024
Więcej informacji o towarach.
Prosiłam o przekierowanie przesyłki, ale została wysłana na pierwszy wskazany adres. Na szczęście był ktoś w domu. Towar zamówiony ekstra.
Stojak na worki na śmieci bardzo użyteczny. Polecam. Przyszedł trochę porysowany i brudny dlatego odejmuję gwiazdkę.

ikebana

Towar przydatny ,krzesełko 2 w 1 przydatne na działce. Ikebana na pojedynczy kwiat na nagrobek.
6 kwi 2024
Wszystko było w terminie i zgodnie z zamówieniem.
szyba dostawa