kadax.pl- Logo - Opinie

kadax.pl

Opinie (1155) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1155)

Ważny od: 3 paź 2023
kadax.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

szybciutka realizacja zamówienia. To co chciałam dostałam. Będę korzystała z Waszych usług w miarę potrzeb. Dziękuję

26 gru 2023
Zakupy w 100% udane. Ale to co sie dzieje po zakupie to skreśla sklep... od zakupu codziennie spam z jakimis ofertami zakupu, przeglądania jakichs ofert. Tak to nie dziala i zniecheca.

Opinie nt. sklepu kadax.pl

26 kwi 2024
Szybko i Profesjonalnie. Towar przyszedł uszkodzony, wysłane dwie fotki, jeden mój telefon, dwa zwrotne ze strony sklepu ustalające szczegóły załatwienia problemu, następnego dnia kurier po odbiór uszkodzonego towaru, 15 min po jego wyjściu zwrócone na konto pieniądze a kolejnego dnia przesyłka z nowym towarem. Bomba, chce być tak zawsze i wszędzie obsłużony. POLECAM BARDZO
Doceniam kontakt e-mailowy z Państwa zespołem czyli to, że szybko dostałam odpowiedz na e-mail i mój problem został załatwiony. Wydaje mi się, że można ujednolicić nazwy produktów, bo jedne nazwy są używane na stronie inetrnetowej i w zamówieniach a potem inne na fakturach i etykietach przesyłek.
1 maj 2024
Zakupiony towar był niekomletny (brak podkładki pod śrubę), ślady zarysowań, jednakże po rozmowie z konsultantem uzyskałam rabat ( po przesłaniu zdjęć). Wszystko zajęło ok pół godziny, zwrot środków również nastąpił natychmiast. Także polecam tą firmę.
Ławka solidna, w pięknym, antracytowym kolorze. Jednakże podniesienie siedziska w celu skorzystania ze skrzyni jest dość problematyczne. Bok siedziska ociera się o podłokietnik więc trzeszczy, dodatkowo trzeba użyć siły aby ją otworzyć.
Świetny obelisk.Kupiłam już dwa do clematysów.Pięknie i starannie wykonany.Polecam.Szybka dostawa,dobrze zapakowany.EWA W.
27 kwi 2024
Funkcjonalny, mały stołeczek służy mi jako podwyższenie i miejsce do siedzenia podczas wykonywania drobnych czynności.
Polecam 100%, towar bardzo porządnie, estetycznie zapakowany, dzięki czemu wszystko dotarło w idealnym stanie.
Zamówienie kompletne, bardzo fachowo zabezpieczone na czas transportu, terminową wysyłka Serdecznie polecam
Krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz dobry kontakt ze sprzedającym. Gorąco polecam :)
Pierwszy raz zrobiłam zakup w waszej firmie i jestem bardzo zadowolona z szybkiej dostawy
KW
2 maj 2024

Bardzo solidny Sprzedawca

Świetny kontakt, świetne oferty, dobre ceny, szybka dostawa. Same pozytywy. Polecam.

Półka łazienkowa dwupoziomowa

Jestem zadowolona z wyglądu i wykonania półki oraz szybkości jej dostarczenia.
Dla mnie wszystko było b.dobrze. Zamówiony towar właściwie zapakowany.

Pzytywna

Przesyłka zgodna z zamówieniem ,dotarła na czas.Zapakowana starannie.
1 maj 2024
Bardzo mi się podoba i odrazu koleżanka zamawia drugi :) polecam
23 kwi 2024
Wszystko profesjonalnie.Towar zgodny z opisem,szbka dostawa.
21 kwi 2024
Jakość odpowiadająca opisowi. Szybkość realizacji zamówienia
23 kwi 2024
Wszystko ok. Sprawna realizacja zamówienia . Cena też ok.
Starannie wykonane, wytrzymałe leżaki. Jestem zachwycona.
nie ma nic do poprawy bez problemu odmówiłam zamówienie