Podsumowanie Opinii
Klienci bardzo często chwalą błyskawiczną realizację zamówień i szybką dostawę przesyłek. Produkty oceniane są jako wysokiej jakości, trwałe i zgodne z opisem. Obsługa klienta jest najczęściej oceniana jako profesjonalna, miła i rzetelna. Dodatkowo doceniany jest łatwy i szybki kontakt oraz dobra komunikacja ze sklepem. Ceny są powszechnie uważane za atrakcyjne i konkurencyjne wobec innych ofert. Klienci chwalą także dopasowanie produktów do rozmiaru i wygodę. Sporadycznie pojawiają się uwagi krytyczne dotyczące obsługi klienta oraz pojedyncze sygnały o problemach z kontaktem. Nieliczni klienci wskazują także na problemy z dopasowaniem lub konstrukcją produktów.
Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.
Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?
Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,
Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opiniiOpiniespecto.com.pl
(23)
(0)
(11)
(52)
(783)
Zweryfikowane
Szybkość reakcji i dostawy.
Ale nie zasypujcie klientow codziennie mailami i ams-ami reklamowymi. To przeszkadza w pracy i zniechęca... A szkoda by było nie wracać do Was.
Znalazłem Was sam o jak będę czegoś potrzebował to wiem gdzie szukać:)
Pozdrawiam,
DG
Zweryfikowane
Mega wygodne buty do pracy. Leciutkie ale z twardą podeszwą. Codziennie chodzę ok 30 tysięcy kroków i wogole nie czułam że coś mam na stopach. Jestem bardzo zadowolona i na pewno kupię je ponownie.
Zweryfikowane
Dobre jakościowo rzeczy. Kurtka 5xl, jest naprawdę 5 xl. Ponoć wygodne w noszeniu. Jak na razie dają radę.
Nie mniej wg. mnie na pewno musicie popracować nad pracownikami, komunikacją z klientem. Panie na infolnii uprzejme, ale z jedną się nie dogadałam co do wysyłki, nie zrozumiałyśmy się, z kolei za drugim razem Pani nie przekierowała przesyłki w inne miejsce pomimo wielu próśb z mojej strony. Wielka szkoda, bo wystarczyło skontaktować się z kurierem. Już dawno z taką niekompetencją się nie spotkałam. Wielka szkoda, w moich oczach straciliście. Może za dużo obowiązków mają Panie?
Zweryfikowane
Witam ,
Obuwie w porządku za ta cenne .Jeszcze za wcześniej oceniać po 1 dniu .
Ale opakowanie słabe .Lepszy był by zwykły katon szary z logo :) Pozdrawiam
Zweryfikowane
Świetny sklep!
Ekspresowa realizacja zamówienia.
Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka.
Zamówione buty zgodne z opisem.
Polecam!
Zweryfikowane
Wszystko super ! Spodenki i koszulki zgadzają sie z zamówieniem. Wszystko pasuje.
Zweryfikowane
Zamówione godz 15:15, dostarczone następnego dnia godz 12:00, bez żadnych problemów z przekierowaniem odbioru. Spodnie robocze leżą jak ulał i już pracują. Z podziękowaniem za miłą i fachową obsługę.
Zweryfikowane
Oceniam jako bardzo dobry zakup, chociaż mam uwagi co do mozliwości wyboru rozmiaru rękawic i miejsca transportu. Podano jedynie wielki rozmiar 10 i choć chciałam odebrać paczkę z paczkomatu InPost to nie moglam wybrać tej wersji i zapłaciłam za dostarczenie przez kuriera. Na drugi dzień zatelefonowałam do Firmy i poprosiłam o zmianę sposobu dostarczenia na paczkomat. To zostało zrealizowane, choć nie do paczkomatu , a do nieco bardziej oddalonego punku odbioru, ale ponieważ w dniu dostarczenia byłam nieobecna w domu, mogłam następnego dnia odebrać paczkę bez problemu.
Zweryfikowane
Zamówione buty spełniły moje oczekiwania w 100%
Czas od zamówienia do odebrania przesyłki to niecałe 24h
Super komunikacja
Zweryfikowane
Produkty zgodne z opisem,dobra cena,bezproblemowe przesyłka 5/5.
Zweryfikowane
Szybka wysyłka, informacja o produktach oraz o tym że może nastąpić opóźnienie z powodu braku jednej rzeczy. Miła obsługa.
Zweryfikowane
Zakupiony produkt jest świetnej jakości .Starannie zapakowany .Dokladnie oddaje to co jest napisane w opisie towaru w reklamie .Dziekujemy .Polecamy
Zweryfikowane
Wszystko super. Szybkość wysłania. Responsywność.
Zweryfikowane
Buty niezwykle lekkie. Rozmiar właściwy.
Zweryfikowane
Super buty. Mega wygodne. Spełniają swoją funkcję. Dzięki Hubert Cupak za polecenie
Zweryfikowane
Bardzo szybka wysyłka, szczerze polecam !!! Tylko minus - dla producenta, kalosze są na niskie podbicie. Już kilka osób o tym pisało w komentarzach, ciężko je się ściaga. Są na wąskie stopy i są nie wygodne w noszeniu. Proszę to zgłosić producentowi. Niestety jestem zmuszona zwrócić kalosze. Proszę o kontakt w tej sprawie. Dziękuję i pozdrawiam Ewa.
Zweryfikowane
Bardzo fajne buty. Dobrze wykonane . Szybka wysyłka
Zweryfikowane
Firma rzetelna
godna polecenia i zaufania
Zweryfikowane
Szybka dostawa i jakość produktów bardzo dobra, polecam
Zweryfikowane
Szybka realizacja zamówienia. Nie wszędzie jest rozmiarówka dedykowana do producenta.

