sklep.kz.com.pl

Opinie (492) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (541)

Ważny od: 2 maj 2023
sklep.kz.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 lip 2023
Dokonałam w KZ kilka razy zakupów i zawsze byłam zadowolona. Towary były atrakcyjne , bo były z bawełny , którą cenię najbardziej i były po prostu ładne . Jedynie ostatni zakup (poncho - ręcznik dla dziecka) jest z mikrofibry i w tym przypadku też jest to dobrze (szybko schnie i jest leciutki) zaś poncho jest prześliczne (wzór, kolory). Ceny zakupionych towarów uważam za przystępne, zaś dostawy zostały zrealizowane szybko. Polecam tę firmę.

12 sie 2023
Sam koc świetny ale pokrowiec ma uszkodzony zamek błyskawiczny, słabo bo to ma być prezent, więc dam prezent z uszkodzonym, otwartym pokrowcem. Ktoś kto pakował koc wiedział, że pokrowiec jest uszkodzony bo był otwarty a otwarte wieko ma rączkę do noszenia i tak wygląda bardzo słabo. szkoda bo koc jest bardzo fajny.

Opinie nt. sklepu sklep.kz.com.pl

Dobry kontakt.Towar zgodny z opisem. Szybka wysyłka. Polecam.
Pościel pierwsza klasa!

Bardzo szybka wysyłka.

Bardzo dobra jakość materiału. Staranne i dokładne szycie i wykończenie. Wymiary zgodne z tabelą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Bardzo szybka wysyłka.Polecam serdecznie.
ZO
Wszystko ok.
Dobrej jakości materiał... dokładne uszycie...rozmiar idealny...szybka dostawa...Polecam...

Podomka 3xl.

Mój zakup to podomka, wygodna i kolorowa, niebieska w różowe kwiaty. Jestem zadowolona zarówno z tego że dosyć szybko ją dostarczono jak i z tego, że jej rozmiar jest odpowiedni.
Fajna piżama , cena dobra, szybka dostawa.
według mnie wszystko było ok.
Bardzo szybka wysyłka.Dres jest ładny i dobrej jakości.Mam nadzieję, że rozmiar będzie okej,bo kupiłam na prezent.Polecam serdecznie.
Bardzo dobra jakość materiału. Staranne i dokładne szycie i wykończenie. Piekne , wyraźne kolory. Wymiary zgodne z tabelą. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
AA
Anna A.
Łódź
Szlafroczek z bardzo miłej tkaniny. Pięknie odszyty. POLECAM!!!
Polecam zakupy, bardzo duży wybór towarów bardzo dobrych jakościowo , szybka i profesjonalna realizacja zamówień
Szybka dostawa