sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (193) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (193)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Witam Troche to dziwne ale ja nie otrzymalam jeszcze mojego zamowienia a wy chcecie juz znac moja opinie?😳

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Dostawa w terminie, zamówiony towar odpowiada w pełni temu co znajdowało się w ofercie. Cóż dodać, polecam ten sklep.
14 kwi 2024
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko Widać profesjonalne podejście do klienta.Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za Państwa miłe słowa oraz pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że proces realizacji Państwa zamówienia przebiegł sprawnie i szybko, a nasze podejście do obsługi klienta zostało postrzeżone jako profesjonalne. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie oraz życzymy udanych zakupów :)
7 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Myślałam, że to z tydzień zajmie a jednak...
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie zaskoczyć Państwa szybkością realizacji zamówienia. Naszym celem jest zapewnienie jak najbardziej efektywnej obsługi klienta, dlatego miło nam słyszeć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Jeśli będą Państwo mieli/a jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszych usług!
Duża liczba produktów do wyboru, szybka i bezproblemowa dostarczona przesyłka.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szeroka oferta produktów przyczyniła się do udanych zakupów, a szybka i bezproblemowa dostawa spełniła Państwa oczekiwania. Każdy pozytywny komentarz jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy!

Polecam sklep

Zamówienie wysłano szybko, otrzymałam bez problemów, zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Państwa zadowolenie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinię. Zapraszamy ponownie :)
Zamówiona paleta ziemii przyjechała na czas. Rewelacyjna cena.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że paleta ziemi dotarła na czas. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Jeszcze raz dziękujemy!
super telefoniczna obsługa i błyskawiczny termin realizacji!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zadowoleni, że nasza obsługa telefoniczna oraz szybki termin realizacji spełnili Państwa oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. W razie potrzeby dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy!
Dostawa przyszła terminowo ,kora b.dobrej jakości polecam.
13 kwi 2024
Szybko i sprawnie przeszedł proces zamówienia i dostawy.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat procesu zamówienia i dostawy. Cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Jest wszystko ok, paleta ziemi przyjechała pod dom.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że paleta ziemi dotarła bez problemów. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych prac ogrodowych!
Konkurencyjne ceny, szybka wysyłka Polecam zakupy
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za udzielenie tak pozytywnej opinii! Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle cenna. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Polecam!
Bardzo szybka realizacja zamówienia, polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle ważna. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!
Dobra jakość, szybko realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Doceniamy, że zauważyli Państwo wysoką jakość naszych produktów oraz szybką realizację zamówienia. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Jeśli będą Państwo potrzebowali dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
profesjonalność, szybka realizacja, brawo!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Doceniamy Państwa uznanie! Jesteśmy wdzięczni za zauważenie profesjonalizmu naszej obsługi oraz szybką realizację zamówienia. Państwa pozytywna opinia jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia usług. Jeśli będą Państwo potrzebować dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy!
Polecam ,szybko sprawnie ,miła obsługa
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za polecenie! Cieszymy się z zadowolenia z naszej szybkiej i sprawnie obsługi oraz miłej obsługi klienta. Takie rekomendacje są dla nas bardzo ważne i motywują nas do dalszego doskonalenia. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
6 kwi 2024
Świetne podłoże dla roślin rabatowych
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasze podłoże spełniło Państwa oczekiwania jako doskonała baza dla roślin rabatowych. Jeśli będą Państwo potrzebowali dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych ogrodowych przygód! :)
Szybka wysyłka dobrej jakości towar
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za opinię! Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Jeszcze raz dziękujemy!

Szybko, sprawnie, bez uwag.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że proces przebiegł szybko, sprawnie i bez uwag. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinię. Jeszcze raz dziękujemy!
Szynka dostawa.