sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

29 kwi 2024
Szynka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za wyrażenie uznania! Cieszymy się, że nasza dostawa spełniła Pani oczekiwania pod względem szybkości i efektywności. Wszelkie komentarze i opinie są dla nas bardzo cenne. Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek dalsze uwagi lub pytania, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i wybór naszych usług.
1 maj 2024
Polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy serdecznie za rekomendację! Jest to dla nas niezwykle ważne i stanowi potwierdzenie naszych wysiłków w zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta. Jeśli będzie Pani mieć jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za Pańską rekomendację! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych produktów. Jeśli będzie Pan miał jakiekolwiek pytania lub będzie potrzebował pomocy zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem i zapewnić Panu najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieję, że nadal będzie Pan z nami!
1 dzień temu
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Cieszymy się, że zakupy przebiegły sprawnie! Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy. Jeśli będzie Pan miał jakiekolwiek pytania lub potrzebował pomocy w przyszłości, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Panu najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że ponownie odwiedzi Pan nasz sklep w przyszłości!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Naszym celem jest zapewnienie wygodnego i skutecznego procesu zakupowego dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Cieszymy się, że wszystko jest w porządku. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowej pomocy, zapraszamy do kontaktu.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują pomocy, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem i zapewnić jak najlepsze doświadczenie zakupowe.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę sklepu! Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszych informacji, prosimy o kontakt. Życzę owocnego dnia!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za bardzo dobrą ocenę sklepu! Doceniamy poświęcony nam czas. Do zobaczenia ponownie!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Cieszymy się, że nasz sklep przyczynił się do miłego doświadczenia zakupowego. Jesteśmy zawsze gotowi zapewnić Państwu najlepszą obsługę i wsparcie. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Serdecznie zapraszamy również do ponownych odwiedzin!😊
4 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub potrzebna będzie pomoc w przyszłości, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Miłego dnia!
2 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy serdecznie za zaufanie! Jest to dla nas niezwykle ważne i stanowi potwierdzenie naszych wysiłków w zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta. Jeśli będzie Pani mieć jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Zapraszamy ponownie!