sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

28 kwi 2024
Witam Troche to dziwne ale ja nie otrzymalam jeszcze mojego zamowienia a wy chcecie juz znac moja opinie?😳
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia. Rozumiemy, że oczekiwanie na zamówienie może być frustrujące, a dodatkowo otrzymywanie prośby o opinię może wydawać się przedwczesne. Chcielibyśmy zapewnić, że naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klienta, a opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Jeśli nie otrzymała Pani swojego zamówienia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli jak najszybciej rozwiązać tę sytuację i zagwarantować satysfakcję z naszych usług. Dziękujemy za cierpliwość i za zgłoszenie tego problemu.
Nie otrzymałam zamówionego towaru
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
26 kwi 2024
Przesyłka została dostarczona w deklarowanym terminie. Produkty zostały odebrane przez klienta, nie zgłaszał on żadnych zastrzeżeń. Bardzo nam przykro z zaistniałej sytuacji, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem. Pozdrawiam :)