sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (219) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (219)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Szybka dostawa. Kompost bez zanieczyszczeń, ale dosyć mokry . Ogólnie polecam
26 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Państwa rekomendacja jest dla nas bardzo ważna, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. Zapraszamy ponownie :)
26 kwi 2024
Rozumiemy, że mogą pojawić się pewne obszary, które wymagają poprawy. Bardzo proszę o informację abyśmy mogli lepiej zrozumieć i rozwiązać ewentualne problemy. Państwa opinia jest dla nas niezwykle ważna, i chcielibyśmy zagwarantować, że Państwa doświadczenie zakupowe spełnia Państwa oczekiwania w pełni. Dziękujemy za informację i zaufanie.
25 kwi 2024
Dziękujemy za przesłaną opinię, choć przykro nam, że doświadczenie nie było w pełni satysfakcjonujące. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli lepiej zrozumieć oczekiwania i poprawić nasze działania w przyszłości :) Jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas :)
25 kwi 2024
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie spełniliśmy wszystkich oczekiwań. Doceniamy czas i opinie, które pomagają nam się rozwijać, więc zachęcamy do podzielenia się wszelkimi uwagami odnośnie naszego sklepu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub sugestie, prosimy o kontakt. Pozdrawiamy :)
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii. Dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy ponownie :)
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej oceny. Zapraszamy ponownie :)
Brak 3 pastylek
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Jeśli brakuje 3 pastylek w zamówieniu, prosimy o kontakt bezpośrednio z obsługą klienta. W przypadku braków lub problemów z zamówieniem zawsze staramy się szybko rozwiązać sytuację i zaoferować naszą pomoc. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że zrobimy wszystko, aby sytuacja została wyjaśniona.😊
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują pomocy, prosimy o kontakt. Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę.