sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy- Logo - Opinie

sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

Opinie (221) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (221)

Ważny od: 1 gru 2023
sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Rzetelność, szybka wysyłka towar zgodny z opisem. Robić zakupy u tego sprzedawcy to czysta przyjemność. Polecam wszystkim tego sprzedawcę

Kupiłem paletę kory rozmiar 3. To już kolejna paleta którą kupiłem z tej firmy. Poprzednio wszystkie warki zawierały bardzo ładną korę. Obecnie jakość kory jest dużo gorsza. Bardzo dużo miałkiej masy. Trudno opisać ale jak trzeba to zrobię zdjęcie.

Opinie nt. sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy

29 kwi 2024
Dostawa w terminie, zamówiony towar odpowiada w pełni temu co znajdowało się w ofercie. Cóż dodać, polecam ten sklep.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszego sklepu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dostawa dotarła w terminie oraz że zamówiony towar odpowiada oczekiwaniom. Cieszymy się, że udało nam się sprostać potrzebom i że nasza oferta spełniła oczekiwania. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, zapraszamy do kontaktu. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Polecam.

Przesyłka szybko i sprawnie. Zobaczymy później na trawie efekty preparatu. Ale tak to bez problemów.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Mamy nadzieję, że efekty preparatu będą zgodne z oczekiwaniami. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub lub będzie potrzebna dodatkowa pomoc w przyszłości, proszę o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych doświadczeń z naszym produktem!
Duża liczba produktów do wyboru, szybka i bezproblemowa dostarczona przesyłka.
26 kwi 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza szeroka oferta produktów przyczyniła się do udanych zakupów, a szybka i bezproblemowa dostawa spełniła Państwa oczekiwania. Każdy pozytywny komentarz jest dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Jeszcze raz dziękujemy!
sadzonki dobrze zapakowane, czy sie przyjmą i jak będą owocować okaże się

Polecam sklep

Zamówienie wysłano szybko, otrzymałam bez problemów, zgodnie z opisem
26 kwi 2024
Dziękujemy za informację! Państwa zadowolenie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinię. Zapraszamy ponownie :)
24 kwi 2024
Zamówiona paleta ziemii przyjechała na czas. Rewelacyjna cena.
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że paleta ziemi dotarła na czas. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Jeszcze raz dziękujemy!
21 kwi 2024
super telefoniczna obsługa i błyskawiczny termin realizacji!
26 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zadowoleni, że nasza obsługa telefoniczna oraz szybki termin realizacji spełnili Państwa oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinie. W razie potrzeby dalszej pomocy lub informacji, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy!
28 kwi 2024
Dostawa przyszła terminowo ,kora b.dobrej jakości polecam.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy Pani za pozytywną opinię na temat naszych produktów. Bardzo się cieszymy, że dostawa dotarła terminowo i że jest Pani zadowolona z jakości produktów. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tu, aby służyć pomocą. Jeszcze raz dziękujemy Pani za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
23 kwi 2024
Jest wszystko ok, paleta ziemi przyjechała pod dom.
26 kwi 2024
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że paleta ziemi dotarła bez problemów. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych prac ogrodowych!
Szybko i sprawnie przebiegło zamówienia. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię oraz rekomendację! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić jak najlepszą obsługę naszym klientom. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania proszę o kontakt. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość!
30 kwi 2024
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Bardzo dziękujemy za Pańską rekomendację! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Pańska opinia jest dla nas niezwykle ważna, a satysfakcja klienta stanowi nasz priorytet. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaufanie i rekomendację.
3 maj 2024
Przejrzysty tryb zamawiania, szybka dostawa.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz tryb zamawiania jest przejrzysty, a dostawa odbywa się sprawnie. Naszym celem jest zapewnienie wygodnego i efektywnego procesu zakupowego dla naszych klientów. Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dalszej pomocy, prosimy o kontakt. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.
21 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia, polecam
26 kwi 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa rekomendacja jest dla nas niezwykle ważna. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy!

Wszystko ok.

Szybka i bezproblemowa obsługa zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z obsługą zamówienia było szybkie i bezproblemowe. Naszym celem jest zapewnienie wygodnego i skutecznego procesu zakupowego dla naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i życzymy udanych zakupów!
21 kwi 2024
Szybka wysyłka dobrej jakości towar
26 kwi 2024
Dziękujemy za opinię! Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa pozytywne opinie. Jeszcze raz dziękujemy!
Szybko i sprawnie. Bez zastrzeżeń.
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zakupy były szybkie i sprawne z naszą obsługą. Jeśli będzie Pan miał jakiekolwiek pytania lub potrzebował pomocy w przyszłości, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy tutaj, aby służyć wsparciem i zapewnić Panu najlepsze doświadczenie zakupowe. Dziękujemy jeszcze raz za zaufanie i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan z nami!
Przesyłka ok czekam na plony
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że przesyłka dotarła. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełnią oczekiwania i przyniosą obfite plony. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub będzie potrzebna pomoc, zapraszamy do kontaktu.
24 kwi 2024

Szybko, sprawnie, bez uwag.
26 kwi 2024
Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że proces przebiegł szybko, sprawnie i bez uwag. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo cenimy sobie Państwa opinię. Jeszcze raz dziękujemy!
szybka i przyjemna obsłyga
Odpowiedź ze sklepu sklepzielonehobby.pl Internetowy sklep ogrodniczy
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszej szybkiej i przyjemnej obsługi. Jest to dla nas bardzo ważne, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy udanych zakupów!
Szybka sprawna realizacja