EMLAR Materace- Logo - Opinie

EMLAR Materace

Opinie (160) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (160)

Ważny od: 4 mar 2024
EMLAR Materace spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Polecamy. Opinia dotyczy zakupu materaca H5/H4 Twardy FLEX - Nawet dla osób powyżej 150KG - 180x200. Dotychczas, ponad 10 lat materac ze sprężynami kieszeniowymi. Długo zastanawialiśmy się nad wyborem. Kolega podpowiedział nam o zakupie materaca w firmie EMLAR, z którego jest bardzo zadowolony. Obawy... wynikały z tego, że firma nie prowadzi sklepu stacjonarnego, i nie można było dokonać naocznych oględzin materacy. Po dwóch miesiącach możemy stwierdzić, że zakup bardzo udany. Obawy dotyczyły czy materac nie będzie zbyt twardy. Ja 130 , żonka 72. Wybór twardości był bardzo trafny. Śpi się super, nic nie piszczy, nie trzeszczy. Jeśli jedna osoba obraca się na materacu to druga tego w ogóle nie odczuwa. Materac jest dobrze wykonany, solidny materiał, solidne uchwyty. Stosunek jakości do ceny - bardzo dobry. Kontakt z firmą - bez uwag. Czas realizacji i dostawa - be uwag.

Jestem zawiedziona twardością materacy. Po 5 miesiącach użytkowania mogę z całą pewnością stwierdzić że nie czuję różnicy między H2 czy H5. Sobie kupiłam H2 a i tak musiałam dokupić nakładkę bo bolało mnie ramię, z kolei mężowi kupiłam H5 i co dwa tygodnie musi odwracać materac bo w miejscu biodra robi się dół a mąż waży 90kg więc nie tak dużo. Zaznaczam że nie pomyliłam materacy bo były zamawiane w różnym terminie.

Opinie nt. sklepu EMLAR Materace

Materac jest świetny. Twardy ale jednocześnie ma piankę bezpośrednio pod pokrowcem więc jest przyjemny w dotyku. Nie jest ,,deską". Obsługa sklepy i dostawa bez uwag. Wszystko sprawnie i w miłej atmosferze.

Świetny producent POLECAM

Świetne doradztwo i super materac. To już mój 3 materac u tego producenta, który jest prezentem dla teściów, ale jakość i wytrzymałość super. Mój pierwszy był z 2021 i nadal jak nowy ;)
Szybka, solidna dostawa. Kierowca o wysokiej kulturze osobistej. Twardość materaca po dwóch przespanych nocach - ok.
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Przystępna cena i bardzo dobry jakościowo materac. Zdecydowanie polecam
Materac h5/h5 idealnie twardy. Bardzo dobrze zabezpieczony na czas podróży . Nie zrolowany.
Śpi się super Jedyne zastrzeżenie to pokrowiec mógłby być przeszyty w miejscach zalamań

Kierowca uczynny

Zakup dobry, dostawa w czasie wyznaczonym, dostawca-kierowca uczynny. Dostal napiwek
Super materac, śpi się na nim rewelacyjnie. Niezdecydowanym serdecznie polecam
Bardzo fachowa i profesjonalna obsługa. Materac super, żona zadowolona. Petarda
Ekspresowa obsługa zamówienia, bdb kontakt, szybka wysyłka. Jestem zachwycona
Jak na razie spisuje się super, twardy ale nie za twardy. Dobrze się śpi.
Materac bardzo wygodny jesteśmy zadowoleni
Materac bardzo dobry. Wygodny. Polecam.
Jakość materaca, opakowanie do poprawy.
Bardzo miła obsługa szybki transport.
Materac super jestem zadowolona
materac zgodny z opisem

Gruby twardy dobry leży prosto nieodstaje

Gruby twardy dobry