praska.shop- Logo - Opinie

praska.shop

Opinie (238) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (418)

Ważny od: 16 lut 2022
praska.shop spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sie 2023
Porodówka- Najbardziej funkcjonalne i przemyślane porodówki, z jakimi mieliśmy do czynienia. Prowadzimy hodowle kotów Savannah i Abisyńskich i nie wyobrażamy sobie już teraz porodu bez zapewnienia kotce komfortowych warunków i intymnego miejsca do wychowywania maluszków. Świetnie wykonana, bardzo dobrze ocieplona, po prostu idealny produkt dla osób dbających o najlepsze warunki dla swoich kotów ♥️ Nasze koty również podpisują się pod tą opinią wszystkimi czterema łapkami 🐈‍⬛

I love Praska but better communication with customers about delivery and their packages would be ideal. The prices can be a bit expensive as well but right now I am satisfied with the cost

Opinie nt. sklepu praska.shop

23 godziny temu

Kot zakochany w legowisku

Super kontakt ze sklepem i świetne wykonanie legowiska. Materiały jak do mebli tapicerowanych, bardzo trwałe i mają ciekawy design. Doceniam możliwość wybrania tkanin oraz rozmiaru.
Dziękujemy :-)!
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Dziękujemy bardzo za zaufanie!
Serdecznie dziękujemy!

Bardzo olecam

Pięknie odszyte z dużą starannością. Tkaniny i kolory piękne i duży wybór

Budka

Potrzebowaliśmy na wczoraj budkę termin realizacji 8 dni . A nasza była już na 2 dzień kiedy przestawiliśmy sytuację że adoptowana kotka będzie rodzić do 3 dni . Obsługa cudowna ,budka też kocham was
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Cała przyjemność po naszej stronie.
BC
Beata C.
Świecie
Świetne produkty polecam.

Super ❤️

Gorąco polecam 🥰❤️🥰
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinie i przesłane zdjęcie ;) Pięknego dnia!
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Droga Penelope, przykro nam, że doświadczenie związane z czasem dostawy nie spełniło Pani oczekiwań. Chcemy wyjaśnić, że wybrana przez Panią opcja wysyłki - Poczta Polska ekonomiczna - jest faktycznie mniej kosztowna, ale zazwyczaj wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na przesyłkę przy wysyłce międzynarodowej. Alternatywnie, oferujemy również wysyłkę kurierem GLS, która jest szybsza, ale jak Pani zauważyła, wiąże się z wyższymi kosztami. Staramy się zapewnić naszym klientom różne opcje wysyłki, aby mogli wybrać tę, która najlepiej odpowiada ich potrzebom i budżetowi. Chcielibyśmy wyjaśnić, że wszystkie procedury związane z przetwarzaniem i wysyłką Pani zamówienia zostały przez nas dokładnie przestrzegane. Paczka została wysłana na czas, zgodnie z wybraną przez Panią opcją dostawy - Pocztą Polską ekonomiczną - czas dostawy do 21 dni. Rozumiemy, że oczekiwanie na przesyłkę może być frustrujące, jednak czas dostawy jest czynnikiem, na który nie mamy bezpośredniego wpływu po przekazaniu paczki do przewoźnika. Naszym celem jest zapewnienie transparentności i dostępności różnych opcji wysyłki, aby nasi klienci mogli wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie opcję. Jeśli istnieje jakiekolwiek nieporozumienie lub dodatkowe pytania związane z procesem wysyłki, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Jesteśmy zawsze otwarci, aby wspierać naszych klientów i zapewnić satysfakcjonujące doświadczenia zakupowe. Mamy nadzieję, że rozważy Pani edycję opinii, gdyż z naszej strony zrobiliśmy wszystko zgodnie z procedurami i wybraną przez Panią opcją wydłużonego terminu dostrarczenia paczki. Paczka jest jeszcze w trakcie dostarczania zgodnie z wybraną opcją, a wystawiona negatywna opinia nie odzwierciedla rzeczywistej jakości naszych produktów ani poziomu obsługi klienta. Dziękujemy serdecznie za zakupy, pozdrawiamy serdecznie! Chère Pénélope, Je suis désolé que votre expérience avec les délais de livraison n'ait pas répondu à vos attentes. Nous tenons à vous expliquer que l'option d'expédition que vous avez choisie - Poczta Polska Economy - est en réalité moins chère, mais implique généralement un temps d'attente plus long pour l'envoi lors d'une expédition internationale. Alternativement, nous proposons également l'expédition par coursier GLS, qui est plus rapide, mais, comme vous l'avez remarqué, implique des coûts plus élevés. Nous nous efforçons d'offrir à nos clients une variété d'options d'expédition afin qu'ils puissent choisir celle qui correspond le mieux à leurs besoins et à leur budget. Nous tenons à préciser que toutes les procédures liées au traitement et à l'expédition de votre commande ont été soigneusement suivies par nos soins. Le colis a été envoyé à temps, conformément à l'option de livraison que vous avez sélectionnée - la poste polonaise économique. Nous comprenons qu'attendre votre expédition peut être frustrant, mais le délai de livraison est un facteur sur lequel nous n'avons aucun contrôle direct une fois que le colis a été remis au transporteur. Notre objectif est d'assurer la transparence et la disponibilité des différentes options d'expédition afin que nos clients puissent choisir l'option qui leur convient le mieux. En cas de malentendu ou de questions supplémentaires concernant le processus d'expédition, nous sommes toujours disponibles. Nous sommes toujours ouverts pour soutenir nos clients et offrir une expérience d'achat satisfaisante. Nous espérons que vous envisagerez de modifier votre avis, car de notre côté nous avons tout fait dans le respect des procédures et de la possibilité d'un délai de livraison rallongé pour le colis que vous avez sélectionné. Le colis est toujours livré selon l'option sélectionnée et les commentaires négatifs laissés ne reflètent pas la qualité réelle de nos produits ni le niveau de service client. Merci beaucoup pour vos achats, meilleures salutations! Dear Penelope, I'm sorry that your experience with delivery times did not meet your expectations. We would like to explain that the shipping option you chose - Poczta Polska Economy - is actually less expensive, but usually involves a longer waiting time for the shipment when shipping internationally. Alternatively, we also offer shipping by GLS courier, which is faster, but, as you have noticed, involves higher costs. We strive to provide our customers with a variety of shipping options so they can choose the one that best suits their needs and budget. We would like to clarify that all procedures related to the processing and shipment of your order have been carefully followed by us. The parcel was sent on time, in accordance with the delivery option you selected - economic Polish Post. We understand that waiting for your shipment can be frustrating, but delivery time is a factor we have no direct control over once the package has been handed over to the carrier. Our goal is to ensure transparency and availability of various shipping options so that our customers can choose the option that is most suitable for them. If there is any misunderstanding or additional questions regarding the shipping process, we are always available. We are always open to support our customers and provide a satisfying shopping experience. The parcel is still being delivered according to the selected option and the negative feedback left does not reflect the actual quality of our products or the level of customer service. We hope that you will consider editing your opinion, because on our side we did everything in accordance with the procedures and the option of an extended delivery time for the parcel you selected. Thank you very much for shopping, best regards!
Polecam, świetne produkty. Koty odrazu sie zakochały.
Odpowiedź ze sklepu praska.shop
Serdecznie dziękujemy za opinię!
Świetne produkty, rewelacyjny kontakt
14 kwi 2024