mydlanecudenka.pl

Opinie (394) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (612)

Ważny od: 27 lut 2023
mydlanecudenka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zacznę od tego, że opakowanie paczki było rozczulające, była odręcznie opisana, zapakowana jak na prezent, po prostu piękna. Jeśli chodzi o same produkty to z uwagi na moje zniszczone rozjaśnianiem włosy od razu zauważyłam niesamowitą poprawę w nawilżeniu i uelastycznieniu. Kupiłam szampon i odżywkę w kostce, skład jest wyborny, a że jestem kosmetologiem to mam za sobą wiele podobnych produktów, jak do dziś ten jest najlepszy polecam! Ps. Dziękuje również za próbki! 😍

19 lip 2023
Wczoraj doszły Mydlane Cudeńka, nazwa adekwatna do jakości towaru. Oczywiście, ze natychmiast umyłam głowę i nie ma uporczywego swędzenia skóry. Jestem zachwycona i polecam wszystkim. Od lat mordowałam się z sucha skórą i mam nadziej, ze to już koniec. Dziękuję za wspaniały produkt, a pisze następnego dnia oraz noc bez drapania. Pozdrawiam serdecznie wdzięczna, Stanisława.

Opinie nt. sklepu mydlanecudenka.pl

19 lip 2023