mydlanecudenka.pl

Opinie (385) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (590)

Ważny od: 27 lut 2023
mydlanecudenka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Zacznę od tego, że opakowanie paczki było rozczulające, była odręcznie opisana, zapakowana jak na prezent, po prostu piękna. Jeśli chodzi o same produkty to z uwagi na moje zniszczone rozjaśnianiem włosy od razu zauważyłam niesamowitą poprawę w nawilżeniu i uelastycznieniu. Kupiłam szampon i odżywkę w kostce, skład jest wyborny, a że jestem kosmetologiem to mam za sobą wiele podobnych produktów, jak do dziś ten jest najlepszy polecam! Ps. Dziękuje również za próbki! 😍

19 lip 2023
Wczoraj doszły Mydlane Cudeńka, nazwa adekwatna do jakości towaru. Oczywiście, ze natychmiast umyłam głowę i nie ma uporczywego swędzenia skóry. Jestem zachwycona i polecam wszystkim. Od lat mordowałam się z sucha skórą i mam nadziej, ze to już koniec. Dziękuję za wspaniały produkt, a pisze następnego dnia oraz noc bez drapania. Pozdrawiam serdecznie wdzięczna, Stanisława.

Opinie nt. sklepu mydlanecudenka.pl

To jest mój drugi zakup u Państwa. Szybko sprawnie i bez problemu. Jeśli chodzi o szampon, jestem zadowolona. Odżywkę stosowałam dwa razy, więc nie mogę jeszcze nic powiedzieć o efektach oprócz tego, że bardzo dobrze rozprowadza się po włosach. Wierzę, że będzie dobrze. Pozdrawiam Anna

Kosmetyki są bardzo dobre

Produkty są bardzo dobre i jestem z nich zadowolona. Musicie Państwo jednak lepiej zabezpieczać kosmetyki do wysyłki, bo z hydrolatu aloesowego wyciekał płyn. Pozdrawiam Magda
Obsługa na najwyższym poziomie.Szybka przesyłka.Ładnie zapakowane.Kosmetyki są testowane i na razie jest ok.
Bardzo szybka dostawa, ładnie zapakowane.Informacje na bieżąco, sprawna obsługa klienta .Polecam wszystkim
Szampon do włosów i mydełko do mycia twarzy rewelacja.Polecam w 100%.Pierwszy raz mam tego typu produkty.
Wszystko super. Cudowne działanie i zapachy. Uwielbiam. Bardzo dziękuję za probke odżywki.

Świetne!!!

Delikatność, zapach, łatwe mydlenie. Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam.🌺🌺🌺🌺🌺

genialne kosmetyki

genialny szampon i odżywka, szybka wysyłka. polecam

Doskonała jakość

Szybka dostawa i bardzo dobrej jakości produkty

Wszystko super

Jestem bardzo zadowolona z zakupów, polecam
Rewelacyjna jakość zakupionych produktów.
Wspaniałe mydełka. Jestem zachwycona
Szybko,mydełko super