Sklep z firanami- Logo - Opinie

Sklep z firanami

Opinie (39) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (223)

Ważny od: 16 cze 2015
Sklep z firanami spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
Sklep Adamski Firany według mnie ma najlepszy asortyment i najlepszą jakość materiałów. Starannie dobrane wzory i kolory, szycie na miarę zgodnie z naszym upodobanie lub polowanie super okazji cenowej-wszystko jest tu możliwe. Osobiście jestem zachwycona firaną. Niepowtarzalny klimat stworzony przez firmę zachęca do powrotu lub współpracy. Polecam bo warto.

Lambrekin i zazdroski są naprawdę piękne 😍 cudo! Niestety w paczce brakuje jednego zamówionego lambrekinu i dlatego nic z pięknych świątecznych okien w kuchni. 😔 Mam wielką nadzieję że da się to z wyjaśnić. Do tej pory nie otrzymałam wiadomości od sklepu, jednak narazie mam cierpliwość bo sklep na świątecznym urlopie.

Opinie nt. sklepu Sklep z firanami

AK
12 paź 2023
24 wrz 2023
11 lip 2023
17 maj 2023
Odpowiedź ze sklepu Sklep z firanami
Zamowienia z terminem wysylki do świat byly przyjmowane do 18-go listopada 2023. Pani zlozyla zamowienie w grudniu (po terminie). mimo to zostalo zrealizowane z terminem do świat. Niestety w ferworze przedswiatecznym zapomnielismy spakowac drugi lambrekin . pozdrawiam