olika.com.pl- Logo - Opinie

olika.com.pl

Opinie (420) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1547)

Ważny od: 30 paź 2015
olika.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Byłam zmuszona zanim trafiłam na swój rozmiar 3 razy dokonać zwrotu i na nowo zamówić . Ale procedura jest bardzo prosta , czytelna. Zamówiony towar przychodzi na dzień następny. Co prawda czekam na zwrot pieniędzy ale mam nadzieję ,że wszystko będzie i w tym temacie ok.

9 gru 2023
Leginsy dotarły rozprute ok 5-6 cm na szwie z przodu. Nie chciało mi się bawić w odsyłanie i próbowałam sama zszyć, niestety nie wygląda to dobrze....

Opinie nt. sklepu olika.com.pl

Jeżeli chodzi o zakup letnich spodni w kwiatuszki, to cienko to wygląda. Obsługa klienta jest bardzo dobra, spodnie ładne, ładne kolory, fajny krój, naturalny materiał, cena świetna i bardzo wygodne. Ale... samo szycie tych spodni jest byle jakie. Po pierwszym praniu, w wielu miejscach wypruwa się materiał lub nici, które na różnych szwach się snują. Mam nadzieję, że przetrwają do jesieni.
DS
Nie trzyma rozmiarów kolor nie taki jak na zdjęciu. I jak jest rzmiar 2xl to trzeba się liczyćże kobieta ma większy biust.
5 sty 2024

Towar niezgodny z opisem

Spodnie wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciu. Miały być to spodnie typu skinny, są regular.
22 wrz 2023
Słaby materiał, nie dokładne wykończenia. Na zdjęciu całkiem dobrze to wygląda a rzeczywistość inna.
28 maj 2023
Odzież słabej jakości.
17 maj 2023
Darmowy zwrot
EG
Eugenia G.
Nowe Miasto Lubawskie
23 gru 2023
Otrzymałam nie ten rozmiar, który zamówiłam