olika.com.pl- Logo - Opinie

olika.com.pl

Opinie (420) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1547)

Ważny od: 30 paź 2015
olika.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Byłam zmuszona zanim trafiłam na swój rozmiar 3 razy dokonać zwrotu i na nowo zamówić . Ale procedura jest bardzo prosta , czytelna. Zamówiony towar przychodzi na dzień następny. Co prawda czekam na zwrot pieniędzy ale mam nadzieję ,że wszystko będzie i w tym temacie ok.

9 gru 2023
Leginsy dotarły rozprute ok 5-6 cm na szwie z przodu. Nie chciało mi się bawić w odsyłanie i próbowałam sama zszyć, niestety nie wygląda to dobrze....

Opinie nt. sklepu olika.com.pl

Długa spódnica jeansowa

Wszystko jest takie jak w opisie tylko kolor jednak się różni od tego na aukcji- na zdjęciu piękna oliwka, a w rzeczywistości przyblakłe khaki
9 mar 2024
Szybka realizacja zamówienia
31 sty 2024
W mojej ocenie dres jest ok z tym,że bluza odrobinę mogła być dłuższa
Zakuiony towar zgodny z opisem i oczekiwaniami.Rozmiary mogłyby mieć większą rozbieżność jeśli chodzi o kurtki

taka sobie

szybka wysyła , lecz kurtka tak sobie , średnio ciepła, ciężka, ocieplenie jej jest w niektórych miejscach nie takie samo. ponadto ocieplenie wydostaje się szcegonie z rękawów tworząc białe pęczki co wygląda niestetryczenie i czekać kiedy całkowicie się wysnuje :) cena do jakości za wysoka
10 sie 2023
Spodnie świetne pomijając fakt że jedna nogawka źle uszyta bo szew boczny przekręcą się do przodu reszta ok za tą cenę
13 paź 2023
Super dresy👌zgodnie z opisami
5 lip 2023

Profesjonalna obsługa

Szybko załatwiony zwrot,profesjonalne podejście do klienta, informacja na każdym etapie zwrotu.
UO
Ula O.
Czersk
5 paź 2023

Zamszowa bluza rozpinana zielona

Niestety bluzę zwróciłam - za duża . Na zdjęciu wyglądała lepiej.
Spodnie bardzo dobrej jakosci
26 gru 2023