Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE- Logo - Opinie

Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE

Opinie (225) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (225)

Ważny od: 5 kwi 2024
Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE

AP
To są kolejne moje zakupy w tym sklepie. Wszystko jest bardzo dobrze zapakowane i owinięte pachnącym papierem. Zawsze znajdzie się mały upominek i coś słodkiego. Jednak robiąc zakupy chyba trzy lata wstecz papier pryskany był innym zapachem i tamten zapach to był sztos, utkwił mi na długo w pamięci a i sam papier długo pachniał. Otwierając teraz pudełko czekałam na tamten zapach….. No cóż, paczka powitała mnie przyjemnym zapachem, ale to już nie to samo. To takie moje spostrzeżenie. Sklep oczywiście polecam.

Mega Polecam !!!

Polecam z całego serducha! ❤️ Wszystko zgodne z opisem każda paczucha pięknie zapakowana i obłędnie pachnąca 🥰 Panie bardzo miłe i pomocne za każdym razem kiedy o coś pytam doradzają oraz odpowiadają bardzo szybko na wiadomości . Jedyny minus tego sklepu to taki że jak już raz coś tam kupisz to przepadasz 🤭🤭🤭
Jedyne takie miejsce w Internecie, na lepsze nie trafiłam. Obsługa na najwyższym poziomie,świetny kontakt. Mam 100% zaufanie . Uczciwi ludzie. Zawsze płacę z góry i śpię spokojnie bo wiem że nie zostanę oszukana. Polecam wszystkim z całego serca.

Bardzo zadowolona klientka

Jestem bardzo zadowolona z produktów a paczki są pięknie pakowane do tego ten cudny zapach który wydobywa się z wewnątrz po prostu cudo. Nie są to moje pierwsze ani na pewno nie ostatnie zakupy. Pełen profesjonalizm 👌🏼 Pozdrawiam cały zespół 💛

Dobra robota!

Przepięknie , starannie i pachnąco zapakowana paczka ( coś ci pachnie w paczkomacie🤔🤔😁). W środku oprócz starannie zabezpieczonego towaru, znalazło się również miejsce na gratisy i słodkości. Bardzo to miłe, wrócę😊
26 kwi 2024
Przepięknie pachnąca paczuszka. Ten zapach mnie urzekł. Coś niesamowitego. Wisi sobie w moim aucie. Paczka przepięknie zapakowana z dodatkowym słodkim gratisem i nie tylko. Polecam ❤️
Rewelacyjny produkt a paczka spakowana obłędnie jeszcze nigdy nie dostałam takiej pięknie pachnącej paczki. W następnym zamówieniu będzie właśnie ta mgiełka zakupiona🩷🩷🩷🩷
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Przesyłka przyszła bardzo szybko i ładnie pachniała. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup. Polecam ten sklep.
24 kwi 2024
Jak zawsze bardzo szybka realizacja ,pięknie zapakowane produkty ,pachnące plus drobne upominki 👌❣️
20 kwi 2024
Przepięknie zapakowana pachnąca paczka. Szybka wysyłka. Dziękuję za gratisy i za miły zapach. 🙂❤️
23 kwi 2024
Lubię robić u Was zakupy, panie zawsze są pomocne i przesympatyczne. Towar z najlepszej półki🤩
Jestem zadowolona z zakupu. Dostawa bardzo szybka a jakoś przedmiotów jest super. Poleca.
Produkty bardzo dobrej jakości. Dodatkowym walorem było to, że paczka pięknie pachniała.
EZ
24 kwi 2024
Doskonałe produkty, szybko, przepięknie zapakowane, superszybki kontakt. Polecam
1 maj 2024
Szybka wysyłka, ładnie zapakowana i pachnąca przesyłka, zdecydowanie polecam
25 kwi 2024
Paczka przecudownie pachnie 🤩 szybka wysyłka i pięknie zapakowane produkty
23 kwi 2024
Towar idealny, dostarczony w ekspresowym tempie. Polecam, polecam polecam
Zamówienie zrealizowane szybko. Produkty dokładnie te które były wybrane.
26 kwi 2024
Extra zapakowane produkty,cudnie pachnąca paczka wszystko bardzo ok😘
Szczególnie podobał mi się zapach 😍. Pięknie zapakowana przesyłka.