Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE- Logo - Opinie

Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE

Opinie (161) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (161)

Ważny od: 5 kwi 2024
Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Matka Polka Hybrydowa: SKLEP & CENTRUM SZKOLENIOWE

Jestem bardzo miło zaskoczona obsługą w tym sklepie. Przez to że jest przysłane zdjęcie z procesu pakowania, można poczuć się bardzo wyjątkowo, tak jak bym była indywidualną klientką i nikogo więcej nie ma:) Paczka przyszła pachnąca i pięknie zapakowana. Pozdrowienia dla Pani Moniki:) na pewno wrócę na kolejne zakupy

Mega Polecam !!!

Polecam z całego serducha! ❤️ Wszystko zgodne z opisem każda paczucha pięknie zapakowana i obłędnie pachnąca 🥰 Panie bardzo miłe i pomocne za każdym razem kiedy o coś pytam doradzają oraz odpowiadają bardzo szybko na wiadomości . Jedyny minus tego sklepu to taki że jak już raz coś tam kupisz to przepadasz 🤭🤭🤭

Piękna paczka

Lubię zakupy przez internet, ale jeszcze bardziej lubię pięknie zapakowane paczki - niczym prezenty. Mam kilka ulubionych sklepów, które robią to naprawdę dobrze - Wy zdecydowanie dołączyliście do moich faworytów. No i ten zapach... z pewnością nie będą to moje ostatnie zakupy ❤️
Jedyne takie miejsce w Internecie, na lepsze nie trafiłam. Obsługa na najwyższym poziomie,świetny kontakt. Mam 100% zaufanie . Uczciwi ludzie. Zawsze płacę z góry i śpię spokojnie bo wiem że nie zostanę oszukana. Polecam wszystkim z całego serca.
Paczuszka cudownie pachnie , wszystko pięknie spakowane .Dziękuje za gratisy..Nie jest to moje pierwsze zamówienie ale poprzednie chyba nie były tak fajnie spakowane . Na pewno jeszcze wrócę do państwa po frezy do paznokci.🌷🪻🌹🪷

Dobra robota!

Przepięknie , starannie i pachnąco zapakowana paczka ( coś ci pachnie w paczkomacie🤔🤔😁). W środku oprócz starannie zabezpieczonego towaru, znalazło się również miejsce na gratisy i słodkości. Bardzo to miłe, wrócę😊
Przepięknie pachnąca paczuszka. Ten zapach mnie urzekł. Coś niesamowitego. Wisi sobie w moim aucie. Paczka przepięknie zapakowana z dodatkowym słodkim gratisem i nie tylko. Polecam ❤️
Rewelacyjny produkt a paczka spakowana obłędnie jeszcze nigdy nie dostałam takiej pięknie pachnącej paczki. W następnym zamówieniu będzie właśnie ta mgiełka zakupiona🩷🩷🩷🩷
Wszystko przebiegło sprawnie, szybka wysyłka, starannie opakowana i dodatkowo w pieknie pachnacy papier. Jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie i serdecznie polecam.
13 kwi 2024
Bardzo fajna obsługa jak i pięknie zapakowane paczuszki 🤍 wszystko dopieszczone 🥰 za to bardzo lubię kupować w tym sklepie 🤍🤍🤍
14 kwi 2024
Produkty zgodne z opisem,pięknie zapakowane ,słodki prezencik,szybka przesyłka.Polecam jak najbardziej❤️
Jak zawsze bardzo szybka realizacja ,pięknie zapakowane produkty ,pachnące plus drobne upominki 👌❣️
Przepięknie zapakowana pachnąca paczka. Szybka wysyłka. Dziękuję za gratisy i za miły zapach. 🙂❤️
Lubię robić u Was zakupy, panie zawsze są pomocne i przesympatyczne. Towar z najlepszej półki🤩
Jestem zadowolona z zakupu. Dostawa bardzo szybka a jakoś przedmiotów jest super. Poleca.
Jakoś produktów świetna, paczka pachnąca dochodzi expresem, czego chcieć więcej 🙂
EZ
Doskonałe produkty, szybko, przepięknie zapakowane, superszybki kontakt. Polecam
Szybka wysyłka, ładnie zapakowana i pachnąca przesyłka, zdecydowanie polecam
Paczka przecudownie pachnie 🤩 szybka wysyłka i pięknie zapakowane produkty
Towar idealny, dostarczony w ekspresowym tempie. Polecam, polecam polecam