blueberryroasters.pl- Logo - Opinie

blueberryroasters.pl

Opinie (124) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1134)

Od kilku lat kupuję kawę w tym sklepie, robię to ze względu na dobrą jakość kawy i może z przyzwyczajenia. Coraz częściej zastanawiam się czy jednak nie poszukać nowego dostawcy. Odnoszę wrażenie, iż obsługa klienta mocno kuleje. Dodzwonienie się do działu handlowego zakrawa o cud. Często towar przychodzi wiele dni po deklarowanym terminie dostawy. A ostatnią kroplą goryczy jest pakowanie towaru do wysyłki. Kiedy kupuję kawę również z myślą o prezencie dla znajomych a dostaję zmasakrowaną i wymiętoloną paczkę to raczej na prezent już się nie nada. A wystarczyło by użyć do pakowania kartonu lub foli bąbelkowej.

26 cze 2023
Brak kontaktu z klientem, brak rzetelnej informacji o terminie realizacji, brak szybkiego zwrotu zapłaty przy rezygnacji z zamówienia.

Opinie nt. sklepu blueberryroasters.pl

Zbyt długi czas oczekiwania na realizację zamówienia!!!!!!!!
szybsza dostawa
26 cze 2023

Kawa jest pyszna, ale…

Kawa jest pyszna. Jedna gwiazdka za szybkość obsługi zamówienia. Na stronie jest napisane, że zamówienie może być wysłane w ciągu dwóch dni, a w rzeczywistości trzeba czekać na nie siedem, lub więcej dni.
TW
Tomasz W.
Łódź
16 paź 2023
Nie wysyłajcie do mnie prośby o opinię, jeżeli nadal nie zrealizowaliście zamówienia, które mam ocenić, no to oceniam to co mam, zasadniczo to jedna gwiazdka to więcej niż mam ja.
3 sie 2023

Wszystko dobrze jak jest dobrze.

Dwa tygodnie od rezygnacji z zamównienia brak zwrotu środków i nikt nie odbiera telefon, w kawiarni nikt nie jest w stanie nic powiedzieć.
18 sie 2023
Brak odpowiedzi kiedy będzie zrealizowane zamowienie