gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee- Logo - Opinie

gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

Opinie (79) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (432)

Ważny od: 22 cze 2021
gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee

Kawa Chocolate Pride Espresso

Zamawiam kawę już któryś raz, mam swoje ulubione smaki które w moim domu są pewniakami, czasami trochę eksperymentuję, bo lubię spróbować czegoś nowego, a wybór jest duży. Ważne jest dla mnie to, że kawy są świeżo palone, przez co mają wspaniały aromat, polecam.
22 sty 2024

Pyszne kawy w tym w wersji decaf

Szybka i bezproblemowa wysyłka, kawki zawsze świeżo palone i pyszne
RŻ
Roma Ż.
Poznań
22 sty 2024
Szybko, solidnie, kawa wyśmienita......
26 sty 2024
Szybka realizacja

Wszystko wxtra

Wszystko extra
27 gru 2023
Szybko, sprawnie,ładnie zrealizowane zamówienie. Klient ( handlowiec) wyraża poztywyna opinie.
27 gru 2023
Kawa naprawdę świetna, Dostawa już następnego dnia,
15 sty 2024
Wszystko prawidłowo
30 lis 2023
Pyszna kawka, a obsługa szybka jak Speedy Gonzales 😉 Być może da się kupić tańszą, ale na pewno nie tak smaczną. Szkoda życia na kiepską kawę.
18 gru 2023
Pyszna kawa. Zamówienie zrealizowane szybko. Bezproblemowa dostawa. Najwyższa jakość. Polecam
4 gru 2023

Pyszna kawa

bardzo dobra kawa szybka dostawa
1 gru 2023
Super coffee speedy delivery
21 gru 2023
6 lis 2023

Great shop

I have ordered coffee from this shop several times and am always impressed with the quality and delivery
6 lis 2023
Szybka dostawa. Wszystko się zgadza
27 cze 2023

super sprzedający

świetny kontakt, dobra kawa, super sprzedający dbający o klienta do końca i od początku :) wszystko szybko , kolejne zakupy bardzo udane( gdyby było ciut taniej albo częściej promocje kupował bym bardzo często ) produkt i wybór bardzo dobry, tak trzymać :)
Odpowiedź ze sklepu gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee
18 sie 2023
Bardzo nam miło, że jesteś zadowolony z naszej obsługi! Twój komentarz bardzo nas motywuje. Zależy nam na tym, aby nasz kontakt z klientami był świetny, a nasza kawa i usługi spełniały najwyższe oczekiwania. Twój pozytywny opis naszych praktyk sprzedażowych cieszy nas niezmiernie – pracujemy ciężko, by zapewnić Ci kompleksową obsługę, od początku do końca. Zrozumieliśmy, że promocje lub niższe ceny mogłyby jeszcze bardziej usatysfakcjonować Twoje potrzeby zakupowe, i z pewnością będziemy to brać pod uwagę. Dziękujemy za wybór naszych produktów oraz za wsparcie. Z niecierpliwością czekamy na Twoje kolejne udane zakupy i mamy nadzieję, że będziesz cieszyć się z naszych produktów i usług tak samo jak dotychczas.
24 mar 2023

brak opakowań po 0,5 kg

chciałbym aby można było kupić opakowania po 0,5 kg myślę że było by więcej sprzedaży sam bym chętnie kupował więcej smaków w takich opakowaniach bo 250 g to mało aby dobrze poczuć smak :)
18 kwi 2023
Profil smakowy mieszanek kaw, profil wypalenia ziaren (w tym dla ziaren single origin), jakość ziarna, sprawność obsługi i wysyłki - na najwyższym poziomie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu gorillacoffee.pl Palarnina Kawy Ingagi Coffee
27 kwi 2023
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszych kaw i jakości obsługi sklepu. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania i dostarczyć Ci wysokiej jakości produkty oraz dobrą jakość obsługi i wysyłki. Nasz zespół zawsze stara się dbać o najlepsze doświadczenia zakupowe dla naszych Klientów, a Twoja pozytywna opinia jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość. :-)