simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

ważny od: 21.01.2014
Sklep simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21.01.2014

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Jestem bardzo zadowolony z zakupu powinniście powiedzieć jak zamontować język ze starego zamka. Jest tam otwór a w nim wkręt M4 w środku z imbusem 2,5mm wystarczy to odkręcić i przemontować język do nowego zamka. Wszystko w najlepszym porządku. Pani Ania jest bardzo kompetentna za co jej bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Obniżam swoją ocenę ze względu na niekompetentną i lekceważącą odpowiedź do mojej poprzedniej oceny. Szanowny sprzedawco jesteśmy hurtownią opakowań i z całą pewnością mogę Was poinformować że opłata recyklingowa pobierana jest w wysokości 0,20zł netto od torebki i to tylko w przypadku gdy jest ona wydawana. W moim przypadku pakowanie było zbędne a wynikało prawdopodobnie jedynie z chęci dodatkowego zarobku.

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Odpowiedź ze sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi
Szanowny kliencie, przy sprzedaży internetowej nie ma możliwości automatycznej oceny ilości opakowań użytych przy realizacji zamówienia. Opłata został wprowadzona obligatoryjnie do każdego zamówienia i jest informacja o tym na stronie. Nikt nikogo nie zaskakuje i nie oszukuje. Pozwoli Pan ze nie będziemy komentowali Pańskich zarzutów. Życzymy dużo zdrowia spokoju i rozwagi w wyrażaniu opinii na temat innych.
pomoc przy doborze zamka mierna, zwrot - słabo, prosiłem o wygenerowanie listu celem odbioru zamka co następnie byłoby odliczone od przelewu zwrotnego (koszt kuriera), nie dało się, nie mając umowy w kurierem musiałem zapłacić za transport 3 razy drożej
przedmiot wysłany późno