simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

ważny od: 21 sty 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21 sty 2014
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

31 maj 2022
Realizacja zamówienia i odbiór bez zastrzeżeń - odbiór osobisty. Nie spodobało mi się że do zamówienia doliczana jest opłata za opakowanie 1,00zł netto. Nie jest to wiele ale jak mam płacić za torebkę do której włożone są dwie plastikowe kostki, które spokojnie mogłem schować do kieszeni, to mnie to trochę irytuje.

1 cze 2022
Obniżam swoją ocenę ze względu na niekompetentną i lekceważącą odpowiedź do mojej poprzedniej oceny. Szanowny sprzedawco jesteśmy hurtownią opakowań i z całą pewnością mogę Was poinformować że opłata recyklingowa pobierana jest w wysokości 0,20zł netto od torebki i to tylko w przypadku gdy jest ona wydawana. W moim przypadku pakowanie było zbędne a wynikało prawdopodobnie jedynie z chęci dodatkowego zarobku.

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

8 sie 2022
31 maj 2022
Odpowiedź ze sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi
1 cze 2022
Dziękujemy za opinię. Opłata 1zł jest opłatą recyklingową, wprowadzoną przez ustawodawcę. Na fakturze pojawia się pod pozycją opakowanie. ( jest informacja o tym na stronie w zakładce "płatność i dostawa"). Opłata ta jest doliczana do każdego zamówienia , również przy odbiorze osobistym.
1 cze 2022
Realizacja zamówienia na 5 gwiazdek, ale mam problemy z wyborem u Państwa zamka listwowego do drzwi, jeśli mógłbym prosić o kontakt z osobą która, może mi pomóc w tej kwestii, będę bardzo wdzięczny. tel.kontakt. 608-617-352 Z poważaniem Robert Cieślik
24 kwi 2022
Szybka wysyłka , Miła i pomocna obsługa klienta. Kurier firma zewnętrzną Fedex -serwis i czas dostawy poniżej oczekiwań i standardu na rynku
20 lip 2022
Realizacja zamówienia i obsługa na najwyższym poziomie. Mam uwagę tylko do formy płatności, zawsze przedpłata, lub za pobraniem.
6 cze 2022
Opisy i rysunki z wymiarami są zbyt skromne
13 mar 2022
Strona bardzo czytelna w szystkimi pomocniczymi opisami czekam na paczkę pozdrawiam
18 gru 2021
Wysyłacie emaila o opini w środku nocy i budzicie klienta. Duży minus.
10 gru 2021
W przesyłce nie było obiecanej w postach mikołajowej niespodzianki.
29 cze 2022
3 cze 2022