simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi- Logo - Opinie

simteq.pl - Wszystko do okien i drzwiOpinie

ważny od: 21.01.2014
Sklep simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 21.01.2014

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Jestem bardzo zadowolony z zakupu powinniście powiedzieć jak zamontować język ze starego zamka. Jest tam otwór a w nim wkręt M4 w środku z imbusem 2,5mm wystarczy to odkręcić i przemontować język do nowego zamka. Wszystko w najlepszym porządku. Pani Ania jest bardzo kompetentna za co jej bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Obniżam swoją ocenę ze względu na niekompetentną i lekceważącą odpowiedź do mojej poprzedniej oceny. Szanowny sprzedawco jesteśmy hurtownią opakowań i z całą pewnością mogę Was poinformować że opłata recyklingowa pobierana jest w wysokości 0,20zł netto od torebki i to tylko w przypadku gdy jest ona wydawana. W moim przypadku pakowanie było zbędne a wynikało prawdopodobnie jedynie z chęci dodatkowego zarobku.

Opinie nt. sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi

Realizacja zamówienia i odbiór bez zastrzeżeń - odbiór osobisty. Nie spodobało mi się że do zamówienia doliczana jest opłata za opakowanie 1,00zł netto. Nie jest to wiele ale jak mam płacić za torebkę do której włożone są dwie plastikowe kostki, które spokojnie mogłem schować do kieszeni, to mnie to trochę irytuje.
Odpowiedź ze sklepu simteq.pl - Wszystko do okien i drzwi
Dziękujemy za opinię. Opłata 1zł jest opłatą recyklingową, wprowadzoną przez ustawodawcę. Na fakturze pojawia się pod pozycją opakowanie. ( jest informacja o tym na stronie w zakładce "płatność i dostawa"). Opłata ta jest doliczana do każdego zamówienia , również przy odbiorze osobistym.
Realizacja zamówienia na 5 gwiazdek, ale mam problemy z wyborem u Państwa zamka listwowego do drzwi, jeśli mógłbym prosić o kontakt z osobą która, może mi pomóc w tej kwestii, będę bardzo wdzięczny. tel.kontakt. 608-617-352 Z poważaniem Robert Cieślik
Opisy i rysunki z wymiarami są zbyt skromne
Szybka wysyłka , Miła i pomocna obsługa klienta. Kurier firma zewnętrzną Fedex -serwis i czas dostawy poniżej oczekiwań i standardu na rynku
Strona bardzo czytelna w szystkimi pomocniczymi opisami czekam na paczkę pozdrawiam
Bez zarzutów wszystko tak jak powinno być termin i realizacja tylko jak by koszt przesyłki był niższy ,możliwość wyboru sposobu doręczenia
Niestety ale puszka cała powgniatana i wylana farba . Zabezpieczenie i zapakowanie do transportu niedostateczne
Wysyłacie emaila o opini w środku nocy i budzicie klienta. Duży minus.
W przesyłce nie było obiecanej w postach mikołajowej niespodzianki.
Serwis bardzo sprawny a jakość towaru do oceny przy montażu.
Za taką cenę nie ma śrub ani trzpienia trochę nie poważne.
za dużo wiadomości
Polecam.