Pucharowo.PL -  Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie- Logo - Opinie

Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Opinie (319) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (862)

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z pracownikami poszczególnych etapów realizacji zamówienia. Muszę podkreślić fachowość, rzetelność oraz uprzejmość przy przygotowaniu zamówienia. Na bieżąco byłem informowany o etapach zamówienia

15 wrz 2023
Firma otwarta na rozmowę i chęć usprawnienia obsługi klienta. Proces zwrotu wpłaconych pieniędzy szybki i bezproblemowy.

Opinie nt. sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Fajny kontakt z obsługą. Niestety zle zabezpieczony towar i kilka sztuk uległo zniszczeniu.
duży wybór pucharów, dobra cena, tabliczki wykonane zgodnie z wytycznymi
14 lip 2023
Zzybka realizacja, w miarę dobra jakość
12 lis 2023
30 lip 2023
23 cze 2023
Obsługa opóźniła się o ponad tydzień do tego momentu. Do teraz nie otrzymałem zamówienia, za które byłem odpowiedzialny i poniosłem konsekwencje związane z niewywiązaniem się z zadania, które powierzyłem sklepowi pucharowo.
Odpowiedź ze sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie
22 wrz 2023
Dzień Dobry, Panie Marcinie, jest pełnomcnikiem Spółdzielni Socjalnej 4SMART, będę wdzięczny za kontak telefoniczny ze mną mój numer telefonu 661 677 677.
17 maj 2024
w trakcie sprawdzania

Towar opłaconyzamo nie doszedł

Towar opłacony nie doszedł
Opinia nie zgodna z prawdą, klient otrzymał towar.