Pucharowo.PL -  Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie- Logo - Opinie

Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Opinie (233) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (750)

Ważny od: 19 lis 2020
Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

jestem bardzo zadowolony ze współpracy z pracownikami poszczególnych etapów realizacji zamówienia. Muszę podkreślić fachowość, rzetelność oraz uprzejmość przy przygotowaniu zamówienia. Na bieżąco byłem informowany o etapach zamówienia

15 wrz 2023
Firma otwarta na rozmowę i chęć usprawnienia obsługi klienta. Proces zwrotu wpłaconych pieniędzy szybki i bezproblemowy.

Opinie nt. sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie

Informacja na temat zamówienia po dwukrotnej interwencji. Mało brakowało a nie doszły by na czas.
21 kwi 2024
robić dobre opisy produktów na stronie
5 cze 2023
Nie polecam, wystawione w ofercie produkty, których nie ma na magazynie, termin realizacji od zatwierdzenia projektu ponad dziesięć dni i jeszcze nie ma widoku czy się nie wydłuży. Jeszcze pakowanie do wysyłki ponad pięć dniu.
Odpowiedź ze sklepu Pucharowo.PL - Sklep z trofeami sportowymi i biznesowymi w Warszawie
13 cze 2023
Dzień dobry, braki magazynowe lub uszkodzenia ostatnich egzemplarzy niestety się zdarzają, przepraszamy. Informacja o braku oraz propozycje podmianki zostały niezwłocznie przekazane. Czas realizacji zamówienia mimo sezonu i wydłużenia realizacji [o czym informujemy na stronie] przebiegł sprawnie - liczymy dni robocze, pomijamy też święto na początku maja. Pakowanie nie trwa pięciu dni, jednak list przewozowy, pod którym można podglądać przesyłkę generuje się w dniu przekazania zamówienia do realizacji. Przykro nam jeśli mimo dostarczenia zamówienia jest Pan niezadowolony, prosimy o kontakt w celu ewentualnej rekompensaty oraz poprawienia oceny.
23 cze 2023
Obsługa opóźniła się o ponad tydzień do tego momentu. Do teraz nie otrzymałem zamówienia, za które byłem odpowiedzialny i poniosłem konsekwencje związane z niewywiązaniem się z zadania, które powierzyłem sklepowi pucharowo.
22 wrz 2023
Dzień Dobry, Panie Marcinie, jest pełnomcnikiem Spółdzielni Socjalnej 4SMART, będę wdzięczny za kontak telefoniczny ze mną mój numer telefonu 661 677 677.