devaharmony.com

Opinie (363) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (566)

Ważny od: 15 lis 2022
devaharmony.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dzięki temu spotkaniu dowiedziałam się o sobie czegoś więcej i lepiej rozumiem niektóre dotychczas nie uświadomione odczucia.Warto poznać siebie lepiej.Polecam.

19 lis 2023
Kupiłam w tym tygodniu zestaw 3 suplementów: Sleep well, Memorica i Stress free. Data ważności dwóch z tych suplementów kończy się w marcu 2024, a jeden w kwietniu 2024 roku. Owszem zestaw ten był w bardzo korzystnej cenie, ale większość sklepów internetowych sprzedając suplementy z krótkim terminem ważności informuje o tym fakcie na swoich stronach. Jest to eleganckie podejście do tematu, bo wtedy klient takiego sklepu jest tego świadomy, że kupuje produkt o krótkim terminie ważności. W ten sposób buduje się zaufanie do sklepu. Rozumiem, że suplementy z ajurewdy nie są turbo popularne w Polsce i nie wszystko może schodzić jak na pniu, ale warto się zastanowić nad informacją o dacie ważności, żeby nie tracić klientów.

Opinie nt. sklepu devaharmony.com

Biorę sleep well od trzech tygodni i nie poprawił mi snu. Nadal budzę się o 2 w nocy. Przy braku problemów.
Suplement ma b krótki termin przydatności do spozycia, wyprodukowany w 2021 roku
10 sty 2024
Brak możliwości połączenia telefonicznego
19 lis 2023

Krótka data ważności suplementów

14 paź 2023
TABLETKI NA MNIE WCALE NIE DZIAŁAJĄ